امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⋐ گُــفـتُــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ پـنـ≁ـج ⋑

(08-09-2013، 18:28)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید اشخال گناه داره برشدار من الکی گفتم

اگه ماله تارا رو وردارم باید برای تو و خیلی های دیگه رو هم بردارم. تازه حق خیلی ها ضایع میشه چون در گذشته این اخطار ها رو گرفتن

نقل قول: ..........

تو هم اخطار می خوای؟!

فرید مگه نمی تونه خودش اخطارشو پاک کنه ؟ اگه پاک کنه چی میشه ؟

اقای ss.mu . ماکان درست میگه. اگه قرار بود دیگران ببینن امکان نمایشش رو تنها برای مدیر ها نمی ذاشتیم.
باشه باشه من اشتباه کردم
اقای ماکان معذرت

(08-09-2013، 18:31)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 18:28)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 18:26)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 18:22)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 18:17)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنت میخاره نه؟Dodgy

چه خشن ×!×
نه هر روز میرم حموم
من حوصله ی دعوا ندارم
ول کن بخند به زندگی دنیا دو روزه
نه من فقط میخوام بدونم کی ازت خواسته هرچیزی و دیدی بزاری؟هــــا؟
اونو اگه قرار بود همه ی کاربرا ببینن اختیارِ دیدنشو به تو نمیدادنDodgy
خود شیرینDodgyDodgyDodgy

خود شیرینی؟؟
ببخشید میشه بپرسم پیش کی ؟؟
پیش هرکسی که اینجاستDodgy
حواستو جمع کن این برای بار چندمیه که میبینم چیزایی که فقط مدیران باید ببینن رو برای بقیه ی کاربرا میزاری...Dodgy

من فقط دوبار این کارو کردم !یکی تو یکی هم اژدهای سیاه
 سپاس شده توسط M.K.N ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ⋐ گُــفـتُــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ پـنـ≁ـج ⋑ - ss.mu - 08-09-2013، 18:32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان