امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 22:23)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:21)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:18)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من متنفرم |: :| !!

احمـد . . هیچی !! |: :|

البته آیسآن تو یکی از بهترین دوستامی !
شک نکن بهترین خوآهرم ! Big Grin

میشه دیگه به من نگی خواهر |:

خوبه میدونی من بدم میاد |:

من فقط اجازه دارم بهت بگم داداش |:

تو اجازه نداری به من بگی خواهر یا آبجی |:

همه هم میدونن |: !!

منم بدم میاد بهم میگی آقآ داداش ! Big Grin

|: خـو دیگه نمیگم به شرطی که تو هم نگی |: !!

(18-01-2014، 22:22)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:19)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا اگه کسی گفت من قیافم شکل کدوم شخصیت رزیدنت اویله؟؟؟؟؟Angel

احمد داداشت شبیه خودته!؟ /:

محمد شبیه احمدی!؟ /:

هم میشه گف آره هم نهBig Grin

منکه فقط یه کس از این احمد دیدم -___- اونم از نیمرخ فقط ریشش معلوم بود -___- !!

پس درباره ی قیافت محمد نظری نـدارم -___- !!

اصلا منو ندیدی تا حالا=)احمد رضا ریش میزاره.حالا تو اون عکسی که دیدی خیلی ریش داش یا کم؟؟؟؟-_0
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ۞ ♥♥♥ ۞گفتگــــــــــ آزادـــــــو نسخـــــــ70ـــــــه۞ ♥♥♥ ۞ - Albert wesker - 18-01-2014، 22:26

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان