امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【91】

(18-03-2014، 22:01)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 22:00)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 21:58)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 21:54)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 21:51)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه باکس 20 تایی دیـنامیت .. 15 تــآ کپسول + 6 تا هفت ترقه ..

هفت ترقه که هیچی نفهمیدم چیکارشون کردم ..

ولی دیـنامیت خیلی حال داد ... خیـلی ریـلکس از تو پیاده رو فندک تو دستم روشن میکردم مینداختم زیره پا .. :cool:Big Grin

والا ما کلا داشتیم از معمورم فرار میکردیم اصن حال نداد مث بز پشتمون بودن ول نمیکردن !!! یه زمین چمن پیدا کردیم دیدم بالای 10 تای دختر داخلشن 2 تا بمبک انداختیم بیچاره 1 قدم داش سکته کنه !! |: فقط همون جا حال داد دیگه کلا داشتیم میدودییم |:

مآ بودیم امـآم .. اصلـآ معمور کاری نداشت ... اصلا یگان ندیدم ..

فقط یه پسره تو دستش تخم مرغ بود . یه معمور لباس شخصی اومدو دنبالش کرد ..

سرم داره میترکـه .. احمد فیلم گرفتم .. بعدا اپ میکنم ببینی دلت بسوزه که چرا نیومدی .Big GrinBig Grin
ادرس بده سال بد بیام اونجا دیگه از دست این یگان های د**س .... !!! استقفرلا |:

با اون س نیس|:
با اینه:ث
ت هم فقط مث بز بشین سوتی بگیر |:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گــفـتگـوے آزاد 【91】 - Mr.Robot - 18-03-2014، 22:02

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان