امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ

(28-03-2014، 14:57)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 14:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 14:47)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 14:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 14:38)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عمرا به حرف مادرم گوش کنم!!
مادرم حرفاشو به دیوار میگه نه به من^_^

‏80 درصد حرفای مادرم به منو گوش نمیدم'_'
من 100 در صدش هم گوش نمیدم!

(28-03-2014، 14:43)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 14:41)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وختی مدیر میشن یه گوی جادویی رایگان بهشون میدن!!

اگ لباستون نامناسبه سریع عوضش کنید !!
مدیرا سوء استفاده میکنن !_!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: ALONE B0Y، ××~بهتـــرین××~
خخخخخخ همه رفتن لباس عوض کنن -_-
اووهووم^_^

(28-03-2014، 14:44)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 14:41)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا این عرفآن چرا انقدر سرده با من ؟ |:

من با مرغام بیشتر حال می کنم*_*
مرغo_O

آره مرغام. کلی هم جوجه داریم.
ملی
نسی
مبی
شمی
(-_-)
مهراوه 0_0 چطوری انقد زاییدی 0_0

مهراوه اصلا جزوشون نیست¥_¥
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ - ERF@N - 28-03-2014، 15:01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان