امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه کسانی شهید شمرده میشوند؟؟؟؟

(18-03-2014، 21:34)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 19:59)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هع خب یدفه م*مر*ن دیگه|:
البته شهادت ینی مردن در راه خدا
ولی دفاع از کشو راه خدا نیس!
هس؟

هوم فرین !قربون ادم چیز فهم!
آه از که سخن میگوییم؟
ما بی چرا زندگانیم
و
آنان به چرا مرگ خویش آگاهند....

(18-03-2014، 16:56)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 16:51)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 15:05).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اونا پا و اعضا شونو برای کشور دادن و بعدا مردن

هع خب یدفه م*مر*ن دیگه|:
هس؟
ـره چره نباشه؟
حب الوطن من الایمان 
این بنیاد شهید ها ....

دوست بسار گرامی گمنام و دوستان مشابه!
گویا اصلا تعریف شهادت راهم نمیدانید شهید فردی است که دقیقاً و به درستی در راه جهاد با کافران و در جهت و هدف تحمیل دین و مذهب وخود به دیگران کشته شده است. شهید به خاطر پاسداری از میهن و آب و خاک جان نباخته است .
بلکه

شهید در طریق دین و مذهب و اسلام با کافران و مشرکان جنگیده که اگر پیروز می شد به غنیمت و مواهب بسیار دست می یافت و حال که کشته شده، لابد بهشت برین با حوریانش جایگاه اوست و در هر صورت پیروز است.

رزمندگان در راه میهن کشته میشوند نه شهید!
حالا من تعریفم رو از شهید می گم 
شهید فردیه که تو راه خدا کشته بشه 
یعنی راهی که خدا بخواد 
می دونستید فردی که برای کسب روزی حلال هم از خونه بیرون بره و به هر علتی کشته بشه پیش خدا شهید حساب می شه؟
راه خدا هیچ منافاتی با کشور نداره این دوتا در راستای هم هستن 
کسی که واسه ی کشورش که توش بزرگ شده هیچ ارزشی قائل نیست و هیچ وفاداری نسبت بهش نداره چه طوری می خواد نسبت به خداش وفادار باشه ؟؟؟؟

(18-03-2014، 16:51)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 15:05).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اونا پا و اعضا شونو برای کشور دادن و بعدا مردن

هع خب یدفه م*مر*ن دیگه|:
هس؟
یه چیزی درباره جمله ی اولتون می خواستم بگم هی جلو خودم رو گرفتم ولی نشد شرمنده 
باشه چون شما گفتید همین الآن می میرن 
فقط بیس زحمت بگو جای شما رو تنگ کردن یا نفس واسه نفس کشیدنتون کم شده بابت بودنشون 
خیلی هاشون رو می شناسم که روزی 100 بار آرزوی مرگ می کنن

ـــــــــــــــ
کسانی که در راه میهن کشته میشوند ذر همه فر هنگ ها و کشور ها مورد احترام اند و به غیر از یه عده ابو جهل کسی بهشون توهین نمیکنه !
من سخنم سر واژه شهید!
که خودش توهین محسوب میشه!یعنی کسی که شهید میشه به خاطر هدف انسانی نیست و صرفا جهت خوش گذرانی در بهشت وبه دیدار نیروی بالاتری د رفتن. یا شاهد اون نیروی مثلن مقدسی هست که به خاطرش مرده.

در صورتی که هیچ چیز و هیچ کس مقدس نیست.
و اینکه کسانی که در راه آرمان ها و اهداف کاملا انسانی جان خود را از دست می دهند،
!
باز جز کلام پدر شاملو هیچ چیزی نمیتوانم بگویم:

آه از که سخن میگوییم؟
ما بی چرا زندگانیم
و
آنان به چرا مرگ خویش آگاهند...

قبلا از نظریه پرداری ر.ج به معنی کلمه شهید

(19-03-2014، 8:08)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2014، 23:40).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا به نظر من شهادت یعنی مردن برای اهداف کشور من به دینو اینا کار ندارم دلم میخواد به جای شهید در راه دین بگن شهید در راه کشور مثلا جنگ ایران و عراق اسلام میموند ولی ایران نمیموند ایران که دوتا نیست یه دونست اگر ازش دفاع نکنیم باید بریم بمیریم
شهدای ما با مداحی یا حسین به میدون رفتن 
اگه نمی رفتن درسته که از ایران هیچ چیز نمی موند اما از انقلاب(اسلامی)هم چیزی نمی موند رفتن تا اون غرور اسلامی پابرجا بمونه
این یه توهین اشکار!

(19-03-2014، 19:01).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم بسیج هم سپاه همه چیز این مملکت کمونیستی

ExclamationExclamationExclamationExclamation!!!!!

چه کسانی شهید شمرده میشوند؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چه کسانی شهید شمرده میشوند؟؟؟؟ - Łost Đλtλ - 30-03-2014، 21:12

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انسان ها هنگام مرگ چه کسانی را می بینند؟
  اجنه چه کسانی را اذیت میکنند
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  طلبه شهید
  شهید کیست؟
  بدترین مردم در نزد خداوند چه کسانی هستند؟
  چه کسانی در جوار حضرت معصومه (س) دفن شده‌اند؟
  اولین کسانی که درباره واقعه کربلا کتاب نوشتند چه کسانی بودند؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان