اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاخ های فرزندان سید علی!

مرکز خدمات حوزه علمیه یک مرکز برای ارایه خدمات رفاهی به طلاب است.چیزی شبیه فروشگاه فرهنگیان یا فروشگاه های اتکا .البته نه به آن بزرگی و تنوع.بیشتر مایحتاج اولیه زندگی طلاب را به صورت قسطی یا نقدی ارائه می دهد.این خاطره را یکی از نزدیکترین افراد خانواده که کارمند مرکز خدمات است برایم تعریف کرد:
هشت نه سال پیش زمانی که هنوز کارت های اعتباری خرید کتاب برای طلاب وجود نداشت بن هایی صادر می شد که طلاب برای گرفتنش باید به مرکز مراجعه می کردند و با ایستادن در صف های نسبتا طولانی با ارائه کارت شناسایی ان را دریافت میکردند.من هم بی آنکه سر بلند کنم کارت ها را می گرفتم ،مشخصات را وارد سیستم می کردم و بن ها را تحویل می دادم.یک روز طلبه ای کارت شناسایی به من دادکه روی آن نوشته بود:سید.....حسینی خامنه ای فرزند سید علی!
در کمال حیرت سر بلند کردم .لبخندی زد و به سکوت دعوتم کرد.سی هزار تومن بن کتاب را گرفت و رفت!
همین!

توی این پست خاطرات فرزندان رهبری رو می زارم دوست داشتید می تونید شما هم خاطراتی که دارید رو بزارید

قرآن یادگاری
 مصطفی خامنه ای فرزند ارشد رهبر انقلاب است.پدر شهید «علی اصغر صفرخانی» فرمانده واحد «آر. پی. جی» تیپ ذوالفقار لشکر ۲۷ و سپس فرمانده گردان ویژه شهادت  که صبح روز ۱۰ تیر ماه ۱۳۶۵  بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید. می گوید:«علی اصغر که شهید شد آقای خامنه‌ای با پسرشان آمدند منزل ما. پسر بزرگ ایشان آقا مصطفی، هم رزم علی اصغر بود و زمان شهادت پسرم آقا مصطفی هم آنجا حضور داشته. ایشان از لحظه شهادت علی اصغر تعریف می‌کرد که: ما داشتیم از خط بر می‌گشتیم، گفتم: علی اصغر بیا برویم داخل سنگر. گفت: شما برو من الان می‌آیم. آقا مصطفی گفت: من چند قدم که رفته بودم انفجاری شد و گفتند صفرخانی تیر خورده. رفتم جلو دیدم غرق در خون افتاده و قرآنش هم کنارش افتاده بود. پسر حاج آقا خامنه‌ای به من گفت: راضی باشید من این قرآن را به یادگار بر می‌دارم». سید مصطفی داماد آیت‌الله عزیز الله خوشوقت است که همین چند وقت پیش در مکه به دیدار معبود شتافت.
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
کاخ های فرزندان سید علی!
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینافرزین ، armin van buuren ، ESSE BLACK ، منتظر19 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، mina-2mrp ، poorzoor ، ش ش ش شیطونک 16 ، good girl* ، سرباز خدا ، {h.S}
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
کاخ های فرزندان سید علی! - gomnam - 29-05-2014، 16:22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان