امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 17:04)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 17:03)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 16:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 16:51)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان یادته اون موقع ک این آواتارو گذاشته بودی قرار شد بیم خواستگاری معلم من ^-^ ..

یادش گرامی *._.*

من حـافظم از مـاهی ضعیف تره  .

ولی یه چیـزایی یادمه ...
حالا خوبه اندکیش یادته *._.* !

(14-06-2014، 16:59)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم مهراوه؟
من باید حسرت مدیر شدن رو با خودم ب گور ببرم یا مدیر میشم *._.* !?

(14-06-2014، 17:00)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 16:58)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 16:55)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بیا حرف بزنیم خوبی؟؟؟؟ چه خبراSleepy

این روزگار برات روزای خوب میاره تا میخندی دهنتو سرویس میکنه ! ب لطف روزگار دهنم سرویسه ! بد !

سلامتی !
شما چی *._.* ؟

شما به سرویس خیلی علاقه دارین آورین:cool:
لطف داری شما *._.*

ما هم علاقه بسیاری به سرویس و هم خانواده هاشون که به خواهر و مادر کار دارن داریم
بسی خوب اصد *._.* !
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، S R U H

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 14-06-2014، 17:05

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان