امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 16:19)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:17)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:09)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـنوز پـاهـآم درد میکـــنـ, . خـدا لعنت کنـه اونی کـ موتورو سـاخت .

اوا موتور سوار نشین خطرناکه هااااااااا

خـَـر شدم دنده 3 - 80 تا سرعـت جلوشو بلند کردم ... 300 متر راه بردم رسیدم سره پیچ . میخ شد . از دستم دَر رفت ... بدو بدو دنبالش بودم . . . رفت تو دیواره سره پیچ اُفتـآد .

گلگیر و خطر عقب و راهنما و پام ریز شد .

هیچ وقت یادم نمیره تازه تک چرخ زدن یاد گرفتم یه دونه زدم موتور نزدیک بود برگرده رفیقم از پشت افتاد Big Grin

5 بار پشت افتادم . . . 1 بار با رفیقم . 1 بار با داداش کوچیم . 3 هم تکی با سرعت تو دیوار .

تازه یاد گرفته بودم راه میبردم .. 300 متر بیشترین رکوردم بود . میخواستم یاد بگیرم چند کیلومتر ببرم . ولی پشیمون شدم .

رفیقم میگفت ایمان جانه بچت نکن . تو رو خدا نکن . . . گریه افتاده بود .

منم میدیم گریه افتاد بد تر میکردم ... اخرشم زدم وسطه سمندو ... Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - !~IмДи~! - 15-06-2014، 16:23

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان