امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)

جناب دادگر کایروف رو که من نکشته بودم مخالفین کشته بودن.
اصلا دمورد کشته شدن کایرف وقضیه اون ودخالت تروتسکی ومخالفین در قتل سرژی کایروف اطلاعات دارین؟

راستی آقا صابر تایپیکم رو قرار دادم درمورد فساد پس از دوران استالین.

پست جناب آریو برزن تماما فحش وناسزاست!!!!!
واقعا که به جای توهین منطقی بحث کنید.

نقل قول: در مورد شكست نظام كمونيست شوروي بايد بگم كه ايدئولوژي ماركس چه ايده ي خود ماركس در كتاب سرمايه و مانيفست كمونيستش...چه ايده هاي لنين در كتاب سرمايه داري...چه ايده ي برنشتاين كه اصلاح طلب بود همه و همه محكوم به نابودي بودن چون در وهله ي اول چيزي به نام غريزه رو منكر شده بودن!
من هم قبول دارم اون ایده ها نواقص زیادی دارن به خصوص با جامعه قرن 21 اصلا خوانایی ندارن.اونها مربوط به اوایل نیمه اول قرن بیستم(تا دهه30) وقرن نوزدهم بود
اما استالین با آثار اونها وحزب کمونیست رو کامل کرده.تاجایی که تا ده ها سال بعد نظریات استالین وسخنانش کاربرد داره حتی امروزه.
نقل قول: جناب نيكلا كتاب قلعه ي حيوانات رو خوندي؟اونجا ميگه كه چرا حيوونا به كارايي كه نركده بودن اعتراف ميكردن!
كتاب 1984 هم مفيده!
از کجا می دونید اونهایی که اعتراف می کردن اون کار هارو نکرده بودن.تمام اسناد ومدارک وجرائمشون رو بنده تک تک بررسی کردم واین سخنانم بر پایه تحقیقی کامل در این زمینه است.الآن هرکدوم از اون افراد با اسامیشون رو نام ببرین من جرمشون رو کاملا براتون می گم.
نقل قول: من در مورد كشتار لهستاني ها مستندي انگليسي ديدم و ميگفت كه روزانه 300 نفر كشته ميشدن و اين از آمار هلوكاست كه دروغين هم هست و روزانه 137 نفر كشته ميشدن(البته اين ماجرا كلا يه نوع تخيله)هم بيشتره!دو نيم برابر!
لهستان که هم در کشتن کمونیست ها وهم در کشتن مردم آلمان مجرمه خودتون می دونید دولت لهستان دست نشانده غرب وفاسد بود.
نقل قول: من تاكيد دارم كه استالين و كارهاش منجر به كشته شدن هفتاد ميليون نفر شده.
اولا غرب طبق آمار ارائه دهنده اش می گه 60 میلیون که آمار جنگ وسربازان آلمانی روبه علاوه رند کردن آمار به ضرر استالین شده 60 میلیون.
درحالیکه مقصر جنگ استالین نبود.
اما آمار پاکسازی های داخلی فوق فوقش 20 میلیون است(دقیق 16 میلیونه ک بنده در اسناد های روسی وزبان های مختلف پیداش کردم)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط kian dadgar

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی) - ☭Nicola☭ - 30-07-2012، 20:54

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان