امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 146 (2) ஜ۩۩ஜ

(19-06-2014، 18:15)றДЯZ!Єђ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:08)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:07)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی بم زنگ نمیزنه؟!cry girl

شمارتو بده توی دبیرستان پخش کنم روزی 650 نفر زنگ میزنن ! Angel

:|
بدم شمارشو:V؟

بیچاره تـآرآ ! :V
نه بابا چی فک کردی تارا اصلا هم بیچاره نیس دختره ی موزی ! Angel

رون مرغ :| !
(19-06-2014، 18:15)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:13)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:11)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:09)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 18:03)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همون اولیشو بگو فعلاً !

به دومیشم میرسیم !
اوف این حرفو زدی یاد مامانم افتادم .. 

برای اردو تا شب نشد نذاشت وسایلمو اماده کنم میگفت مگه میخوای بری سفر قندهار ؟ :|
(19-06-2014، 18:05)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگران نباش آب قند بیارین به call of فکر کن به call of duty advanced warfare فکر کن

من به GHOST برسم نذری میدم ! چه برسه ADVANCED cry girl

ghosts رو که داری 
اگه نشد battlefield hardline رو بگیر

فقط دوماه وقت دارم اینا رو بازی کنم cry2

پس هیچی 
حتی به assassins creed unity هم نمی رسی
هعی .. چ میشه کرد ..
 سپاس شده توسط றДЯZ!Єђ ، Aiden Pearce ، T A R A

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 146 (2) ஜ۩۩ஜ - Mason - 19-06-2014، 18:17

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان