امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ

(26-06-2014، 13:57)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:56)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:54)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:50)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:47)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر دلم میخواد جای جمیزباند باشم برن تو یه کافه مشت بزنم تو دماغ آدم بده بعد با یه خانم خوشگل بیام بیرون!!!!

کی بدش میاد!(:
ولی اونا فیلمه
برا اینه که ادمو سرگرم کنه|:
تاثیر پذیری درس نی

ولی آقا چی می شد مثلا قبلش با آدم بَدا کل مینداختی بعد میرفتی مقرشون رو پیدا میکردی بعد میرفته بطری مشروبو میزدی تو سر ریئس ادم بَدا بعد با یه دختر خوشگل و میگرفتی تو بغلت و وقتی مقر آدم بَدا داره منفجر میشه تو با اون می پردی بیرون بعد موج انفجار شما رو پرت میکرد از بچگی این عقده رو داشتم!!!

من بیشتر دلم میخواد یه تفنگ باحال بهم بدن برم زامبی کشی|:

من بچه بودم با دختر عمو و پسر عموم اینو بازی میکردم پسر عموم میشد آدم بده دختر خالمم میشد اون دختر خوشگله که آخرش باهام میومد بیروم یادش بخیر!!!

الان به این نیجه رسیدم من فقد چیز خل نبودم:VBig Grin
 سپاس شده توسط S R U H ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Magical Girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 26-06-2014، 14:02

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان