امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

(02-07-2014، 0:04)پروشات نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .خوبی منم خوبم و حالا: سلام خدارو شکر*_*
1-تعداد نخود هر آش چندتا است ؟ بزار بشمارم امممم 19تا:/
2- فلسفه گردش ماه دور زمین چیه ؟ فضول سنج نصب کردنا..!
3- رادیو صدای ایران از کجاست ؟سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اخه چه بدونم من؟؟
3-فیلم هندی خفن تره یا خون آشام با دلیل ؟خون اشام*_*
4- سرعت حرکت صاعقه چقدره؟مث سرعت نور حرکت میکنه فک کنمم!
5- اگه از هر مورچه یه پا کم کنیم تعداد پاهای جمع شده چندتا میشه ؟0_0 عه!!خو من که تعداد کل موچه هارو نمیدونم!
6- فرق ال سی دی و ال ای دی ؟ نور از طریق CCFL Cold Cathode Fluorescence Lamp)) یا توسط Light Emitting Diode همان LED)) یا توسط یک با چند لامپ ولتاژ بالا ایجاد شده و بوسیله یک منعکس کننده، شدت یکسانی پیدا می‌کند . حال اگر این نور با LED ها تأمین شود ، به آن تلویزیون LED می گوئیم.

نور سفید بعد از عبور از لایه اول شیشه پلاریزه می‌شود . اختلاف پتانسیل خاصی پرتوهای اصلی موجود در نور سفید را جهت می‌دهد و بعد از عبور از فیلترهای آبی، سبز و قرمز اگر نور حاصل در راستای جهت پلاریزه شیشه دوم بود از آن عبور می‌کند.

براي ساخت LCD دو شيشه پلارويد را با 90 درجه اختلاف نسبت به يكديگر قرار مي دهند و يك كريستال مايع بين آنها مي گذارند . وقتي كريستال به جريان برق وصل نباشد نور از قطبشگر اول مي گذرد و وارد كريستال مايع مي شود جهتش 90 درجه تغيير كرده و به همين دليل از قطبشگر دوم هم عبور كرده و به چشم مي رسد. اما وقتي كه جريان به كريستال وصل باشد ،نور ديگر چرخشي نخواهد داشت و نمي تواند از كريستال دوم عبور كند . ساختن يك LCD همان طور كه در بالا توضيح داده شد، بسيار ساده تر از آن است كه به نظر مي آيد . فقط به يك ساندويچ شيشه و كريستال نياز داريم. اما همين ساندويچ ساده 80 سال پس از كشف كريستالهاي مايع ساخته شد. كريستال مايع را يك گياه شناس اتريشي در سال1888 براي اولين بار در حين ذوب جامدي از مشتقات آلي كشف كرد . اما اولين LCD را يك كارخانه آمريكايي در سال 1968 ساخت . تكنولوژي ساخت LCD هر روز کامل تر شده و جاي بيشتري در صنايع امروز به خود اختصاص مي دهد . البته هنوز هم تحقيقات براي ساخت نمونه هاي بهتر و كاراتر اين وسيله ادامه دارد.

7- ضربان قلب بچه چندتا میزنه تو دقیقه ؟ نوزدان متوسط 140 بار در دقیقه.
8- حضرت نوح شبا چه کتابی میخوند ؟ کتاب راهنمای کشتی سازی:/
9- فاصله شهر شما و ما چند قدمه ؟189768قدم!
10- نظرت درباره خودت ؟ اصلا از من بهتر نیس خخخBig Grin
11- سنگین ترین پر دنیا کجاست ؟ رو پشت طاووسه:/
12- زیباترین پرنده کجاست و نامش چیست ؟این پرنده هنوز اسمی ندارد
13-تعداد دقیق سوکسای خونتون چندتاس ؟از صد برو بالاتر!167TongueTongue
14-چه ساعت ودقیقه ای به دنیا اومدی چن شنبه بود ؟من روزشو نمیدونم ولی 10 شب بود 10و45دقیقه و 20ثانیه به وقت تهران:}
15- تا حالا تو جمع ضایع شدی کی و کجا و برای چی ضایع شدی؟اره داشتم با دوست پسرم حرف میزدم سه بار بهش گفتم سلام خوبی؟ بعد اون جواب میداد دوباره میپرسیدم:/بعد اونم دوباره میپرسید:/
16-دليل زنده موندن چيه؟اینده*^_^*
17-با چه صابونی صورتتو میشوری؟عروس!
18-کلا بچه دختر رو بیشتر دوست دارید یا پسر ؟فرق نداره(: ولی پسر بچه رو ترجیح میدم(:
19-چرا کره زمین گرده؟
20-با Copy-Past چقدر حال میکنی: خخخ زدی تو خال!Big Grin
21-اگه يك اسلحه بهت ميدادن اول باهاش كيو ميكشتي ؟ هیشکیو.__.
22-اگر یه شب تنها باشی دزد بیاد خونتون چه میکنی ؟جیغ میزنم تا بترکم:/
23-جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟میندازم دور اما اگه دیه دم دستم نباشه میپوشمBig Grin
24-بزرگترین ترس دوران کودکیت چی بود ؟ برامون تعریف کن و بگو الان چه حسی داری از تعریفش ؟ امپول و شربت سرماخوردگی همیشه میرفتیم دکتر کلی گریه میکردم:/
الان حس حقارت
Big GrinBig GrinBig Grin
25-بدترین شیطونی تو مدرست چی بود؟ تو برگه مینوشتم من خرم پشت معلما میچسبوندم:/
26-دوست داری نفر بعدی که میاد رو صندلی داغ کی باشه؟امیررضا یا امیرحسین-__-میکشمونBig Grin
27-اخرین پیامکی که دادی و گرفتی بگو چی بوده به کی دادی از کی گرفتی ؟(حاشیه نرو حس کاراگاه بازیمون گل میکنه) :عه عشقولانش:/ گرفتم:چه خوب شد باهات حرف زدم...اول که جوابمو ندادی فکر کردم فراموشم کردی._. داشتم میمردم!
بعد دادم: فراموش؟؟0_0 بترکی روانی!اخه چجوری دو روزه فراموشت کنم؟.__.

28-چه نوشیدنی دوست داری ؟ من؟ شیرموز رو ترجیح میدم به همش(:
29-تکیه کلامت:دیوونه!
124000پیغمبر خدا رو نام ببر؟ باید حتمن بگی نگی مدیونی !!Big Grin :
31-- نظرت در مورد جنگ نابرابر چیه ؟اهم میکروفونو بده!!
اصلا چیز خوبی نیس ! :/

32-وزن بالهای مگس چقدره:به 0/1گرم هم نمیرسه!
33-این استدلال را از راه برهان خلف اثبات نمایید: من تاییدش نمیکنم چه برسه به اثبات.__.Big Grin
هر الف ب است-هیچ ج ب نیست=پس هیچ الف ج نیست: اوهوم:/
34-رنگ پرزهای مسواکت چه رنگیه؟ سبز و سفید!
خب سوالهام تموم شد موفق باشید :/ ازت نمیگذرمBig Grin
              ●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●
 سپاس شده توسط PROOSHAT

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ●▪▪ صـنـدلـی داغ بـا حـضـور سلنا654321 ▪▪● ( ویرایش شده ، حتما بخونید) - -м α є ∂ є- - 02-07-2014، 1:29

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  • صـنـدلـی داغ نسخه 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان