امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【167】

(12-07-2014، 18:02)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 17:58)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 17:55)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 17:51)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 17:49)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يا حضرت شلغم :|
شلغم کله ی مهرداده.
از اون خانواده ها که نه المنحرف ._.
يه داداش مثل اميرحسين
يه ابجي هم مثل تينا
خدا به دادم برسه تو اين خانواده .___.*
من که پسر آقاییم تینا هم دخی خانومیه دیه چی میخوایی؟ (:
(12-07-2014، 17:56)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی تو این جم فوش +18 میطلبه
23 سالمه درجه سنی رو ببر بالا باو
 تو روز به روز سنت میره بالا یا سال به سال؟یه روز بازدید کردم زدی 21 یه روز دیگه 22 الانم 23!

آقا فک نکُنین من 15 سالمه ها این اکانت خواهر کوچیکمه!
سال به سال |:
(12-07-2014، 18:02)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 18:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 17:59)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2014، 17:58)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوش کنید امیذ حسین داداش خنگه ی منه ک از الان باش قهرم تا بعدا داداش بزرگه بیاد مارو اشتی بدع
من داداش وسطیم
اهورا بزرگه
ارع امیر از این ب بعد با هم داداشین
اهورا:غلط کردی باس زن بگیریAngry
گچه من داداش وسطیم نمیتونم رو حرف داداش بزرگه بحرفمUndecided
امیر خنگ من 23 اهورا 19 تو 15 اهورا بزرگست تو وسطی من آخری؟ 0_0

در نتیجه من وسطی میشم!|:
امیر یادم باشه به مامان بگم به عمه معلم ریاضیت یه سر بزنه|:

عه؟
تو سرتون پس داداش کوچیکه از همه زودتر  ازدواج کرد اونم 4 بار ترشیدین بابا
من زن دارم
اهور طلاق داده

توی چیز خلم حرمسرا باز نمودی ._.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【167】
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【167】 - ×ThundeRBolT× - 12-07-2014، 18:05

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان