امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

(14-08-2014، 16:57)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام رُکسآنآ (: * سلام عشقم ^_^*
آخه مَن چی از تو بپُرسم ؟ :| چیزایی قابل جواب دادن اصد ._.
خُو از بیکآریه دیگه .. می پُرسم (: باش ._. ..

آیا مَن وآقعا جز پنج دوسته برتره تَم یآ لاف بود ؟ :| نه واقعا هستی .__.
آیا چَن سالته رآسدی ؟ (: 2 سالمه ._.
آیا رمزه وبلآگتو برآم میرفستی ._. ؟ بآز عکس کَم آوردم (: بستمش :/ ..
آیا به همون اندآزه ای که دوست دآرم منو آی لاو یو دآری ؟ *_* نه بابا -_-* من بیشتر دوست دارم ._.
آیا مَن بآید بعنوآنه پنج دوسته برتره تُ از دیگرآن بشنوم تو شوهر کردی ؟ مگه نمیدونستی ؟ :|| خوو نبودی این چن وقت ._. ..
آیا به نظرت تُ بآ اهورآ خوش بخت میشی :| ؟ ==} خودم جوآب میدم -_-* ... خوش بخت میشی *^_^* اهورا ^_^ .. هیعهیع ^_^ .. میشیم میشیم *^_^*
آیا خُو اهورآ خونه و مآشین دآره ؟ :||| اهورا ؟؟ ._. آمم ._. .. آره -_-* خونمون 500 متره -_-* اهورا کوروک داره -_-* منم بنز دارم -__-* :| ..
آیا میشه شبآ مَن بیآم خونتون ^_-* ؟ هـآع بیا ^_^
آیا [ اقدآم ] به چَن تآ نی نی کوچولو دآشتَن نکردین ؟ :} اهورا نمیخواد .. cry girl ولی من یه پسر و دختر میخوام ._. ..
آیا من شبیه کودوم شکلکم ؟ ._. Heart این ^_^
آیا چرآ انقدر مَن شُمآ زوجه هنری رو دوس دآرم ؟ =) هنری ؟ ._. نی دونم ._. .. |: چون ما هم دوست داریم ^_^*
آیا دهنم کَف کرد انقدر گفتم آیا =٪ هاع ._. .. میدونم :|
آیا من و بیشتر دوس دآری یا اهورآ cry girl ؟ لامصب از این سوالا نپرس >_< ..
آیا به شوهرت بگو مَنم شوهره خیآلیتَم -_-* ! نه .. .____.
آیا چرآ وختی لآدن تو صَفه ی قبل گُف وآسه آوا یه لقب بذآر ، مَنو بآ اون یکی آوا اشتبآ گرفدی ؟ در صورتی که منظوره لآدن مَن بودم ؟ :| اع ؟ :||||| نی دونستم خوو .____. :| تو هم مدیر میشی خوو ^_^
آیا ازون جآیی که همیشه بهت لُفط دآشتم اینجآ وآسم لقَب بوگو :] آوا عشقه رُکی -_-*
آیا اهورآ وخدی دآش ازت خوآستگآری میکرد چی گُف بت ؟ -_- دقیقآ بگو عآ ؛| :|| گف مادام رُکی اینا میخوان منو بدن به توع ؟ ._. من هول شدم سریــــع گفتم بدن بدن :||| بعد چایی از دستم ریخت رو پایه اهورا :| ^_^ بعد آبرو من و خانوادم رفت :|
خُو حلالت نمیکُنم بخآطره این وختی که وآسه سوآلای تُ گذاشتم ¡¿ :|||
یه چَن وخ دیگه جُبرآن نکنی مُردی (: باش ^_^
اینم وآسه تُ ®_® اینم واسه تو :*******
خو خسته شُدم .. گمشو اَ جلو چشَم جوآب بده عشقم :* ! عاشقتم من که لامصب :| :* ^_^

بوس گنده :*
 سپاس شده توسط Thyme ، Δ.н.ο.υ.я.Δ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ●▪▪ صـنـدلـی داغ بـا حـضـور ✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ ▪▪● - † αƖιєη † - 14-08-2014، 17:22

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  • صـنـدلـی داغ نسخه 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان