امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 195 ❝

(21-08-2014، 11:27)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2014، 11:23)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2014، 11:20)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2014، 11:18)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیییییییییغ ..

مُدیر شُدم ..

مدیر انجمن سرگرمــی =)) ..

تبریک بگید بهم ^_^*

رها مدیر سرگرمی
سرگرمی مدیر رها
مدیر سرگرمی رها
._.

(21-08-2014، 11:17)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2014، 11:14)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق درود با سلام چیه ؟! ._.

احمق من این همه خومو کشتمو و دعوا کردم
یه مقاله زدم راجع به همین Dodgy

پس چرا تو ادبیات فارسی میگن سلام Dodgy

چون که آدمای آموززش و پرورش بی عرضه ان
که اجازه می دن یه مشت عرب کثیف بیان و زبون مارو تغییر بدن
ماهم بی عرضه ایم که با همین وضع کنار اومدیم
شیخ های عوضی دارن آثار تاریخی رو از بین می برن و سعی می کنن تا مارو به عرب ها وصل کننن Angry
خودتوکنترل کن
من نمی تونم خودمو کنترل کنم وقتی می بینم یه مشت شیخ بی سواد دارن مارو به عرب ها وصل می کنن فقط به این دلیل که پیامبر عرب بوده Angry
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 195 ❝
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط CTG
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 195 ❝ - Aiden Pearce - 21-08-2014، 11:28

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان