امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه از خود ارضایی توبه کنیم ؟

(28-01-2015، 14:38)AMIR REZA16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2015، 1:30){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسته من از کلاسه اول راهنمایی خود ارضایی میکنه.از منم حتی سالم تره.نه کمبوده قد داره.نه زیره چشاش گوده و نه هیچ چیزه دیگه ای !!!
من که خودم بینه همچین دوستایی بودم واسه هیچ کدومشون همچین اتفاقایی نیوفتاده.مطالب به جز منبع های دینی ، منبع علمی نداره.اون دکتراییم که تز میدن کاملا مطالبشون رو میشه نقض کرد
هیچ کارشناسی نیومده رویه یک انسان امتحان کنه و ببینه قبل و بعده خود ارضایی چه تغییری میکنه!!

اولا طبع بدن انسان ها متفاوته...

رو هر کس یه تاثیر میذاره

ممکنه رو اعضای داخلیش تاثیر بذاره

ضمنا
با توجه به سابقه زیاد ایشون تاثیر ها کم کم بوده
طوری که متوجه نشده...

اونایی که خود ارضایی میکنن هم وقتی ازدواج میکنن تک پوزیشنی میشن
یعنی به رابطه زناشویی نمیتونن تن بدن
یعنی دوباره همون کارو ادامه میدن...

تنها دین نگفته

کمی هم مطالعه اثار دانشگاه های معتبر بنماییم!

دین چیزی الکی نمیگه!

اها اونوقت چجوری بوده اثارش؟ایشون نه کمبوده قد داره و نه چشاش ضعیفه.وزنشم کاملا نرماله.هوششم فوق العاده زیاده.داره 6 سال همچین کاری رو میکنه بعد دیگه مثلا میخواد کی تاثیرش رو بذاره؟؟
اینم اصلا تایید نشده.کی رفته تجربه کرده و اومده گفته تک پوزیشنی میشن؟!!!
دانشگاهای معتبر؟مثلا اگسفورد و هاوارد اومدن در مورده این مطلب چیزی بگن؟؟از دانشگاهای معتبر منظورت چیه دقیقا؟

(28-01-2015، 15:06)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2015، 1:30){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسته من از کلاسه اول راهنمایی خود ارضایی میکنه.از منم حتی سالم تره.نه کمبوده قد داره.نه زیره چشاش گوده و نه هیچ چیزه دیگه ای !!!
من که خودم بینه همچین دوستایی بودم واسه هیچ کدومشون همچین اتفاقایی نیوفتاده.مطالب به جز منبع های دینی ، منبع علمی نداره.اون دکتراییم که تز میدن کاملا مطالبشون رو میشه نقض کرد
هیچ کارشناسی نیومده رویه یک انسان امتحان کنه و ببینه قبل و بعده خود ارضایی چه تغییری میکنه!!

عوارضش در طولانی مدت معلوم میشه

بعدشم صددرصد نیست اونایی که مستعدش هستن که عقیم بشن این کار احتمالش رو بیشتر میکنه

من تاحالا جایی مطلبی نخوندم که بگه این کار فایده داره همش از ضرر هاش گفتن

این بشر 6 ساله این شغله مبارک رو داره بعد طولانی مدت دیگه چه قدر میشه؟؟مثلا 20 سال به بالا میشه طولانی مدت؟؟
من یک مطلبی رو خونده بودم که اگه تغذیت مناسب باشه با یک الی دوبار خود ارضایی در هفته اسیبی به بدنت وارد نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، fЯoZeN~ElSa ، Mr. Potato Head ، mr.destiny

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چگونه از خود ارضایی توبه کنیم ؟ - AyDiN.S - 28-01-2015، 16:59

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا درباره غیرت بحث کنیم
  زنان آخرالزمانی چگونه اند
  چگونه یک جن احضار کنیم
  بیایید فرض کنیم
Star به حج برویم یا به فقرا کمک کنیم / پاسخ به یک شبهه قدیمی
  حکم روزه بچه ای که درماه رمضان بالغ شده است چگونه است؟
  چگونه می توانیم با امام زمان (عج) ارتباط داشته باشیم؟
  چگونه در نماز حضور قلب داشته باشیم؟
Star باید فضا را برای استقبال مطلوب از مساجد مهیا کنیم
  چگونه می توان فهمید که امام زمان (عج) از ما راضی هستند یا خیر؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان