امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نـقد دآستـان آکادمـی ومپـایرز(شروع فصل دوم )

این قسمت هم خوب بود مثل همیشه ! : )
فقط اهورا .. یه توصیه بهت بکنم . ببین ، این داستان در کمال طنز و جذاب بودن ، یه ماجرایی در پیش داره ! هر قسمت ادامه ی قسمت قبلیه با وجود اینکه اتفاقات جدیدی هر دفعه میفته .. ولی بازم یه داستان کُلی و ثابت رو پیش میبری . چون منم تجربه ی این جور رمان نوشتن هارو دارم یه تجربه ای بدست اوردم که احساس میکنم بهش نیاز داری !
هر وقت که میخوای شروع کنی به نوشتن قسمت جدید ، یه مروری بر قسمت های قبلی کن . با گذشت زمان ممکن اهدافی که در قسمت های قبلی پیش گرفتی رو فراموش کنی . این خب یه چیز عادیه البته ! ولی بنظرم هر چند وقت یه بار خودت برو قسمت های قبلی رو بخون . لازم نیست همشون رو بخونی ! خودت بگرد ببین کجاهاشون مهمه . بزار برات مثال بزنم :

مثلا تو قسمت های اولیه یادمه وی و شکارچیا میگفتن که به سه تا چیز مهم نیاز دارن برای هدفشون ؛

- اکسیر ، چشم گرگینه و جام خون اکادمی

اون قضیه ی اکسیر که من به شخصه نفهمیدم چی شد ! الی موی نفس رو ورداشت ولی اخرش که غزل ازش پرسید اکسیر رو فرستادی گفت نه ! اون داستانش باز موند یه جورایی .
چشم گرگینه و جام خون اکادمی هم که اصن وارد داستان نشدن ! البته چون هنوز اول داستانه ممکنه زود باشه ولی فک کردم شاید یکم فراموشش کرده باشی برای همین یاداوری کردم  p345

الان یه مقدار داستان قروقاطی شده یعنی از همه ی موضوعات شروع کردی به پیش رفتن . اون قضیه ی جام خون اکادمی و چشم گرگینه و اکسیر هستن ، قضیه ی منفی بودن غزل و الی هستش ، قضیه ی ملی هستش ، قضیه ی رزی هستش ، قضیه ی خودت و کف دستت هستش ، قضیه ی اون شبی که ملیکا مرگ ارمیتا و چیزای عجیب در حضور الی دید هم هستش !
هرچی موضوعات بیشتر باشن جذاب تره ! ولی یادت باشه هیچ کدومشون رو پس فراموش نکنی .
خلاصه حرفام رو بگم دیگه ؛ هر دفعه به چیزایی که تو قسمت های قبل نوشتی فک کن و اهداف سابق و اهداف جدیدت و اهداف ایندت رو باهم تطبیق بده تا همه چی جور در بیاد !
موفق باشی .. عالی داری پیش میری .. این نکات هم اگه همیشه یادت باشه دیگه همه چی حله !

@esiesi
+ احسان ! تُ هم اومدی ثواب کنی و پارمیدا رو به دوش بکشی .. مث من کباب شدی ^_^
ولی نا امید نباش همگروهی .. آخرش نتیجه ی زحماتت رو میگیری .. یه اژدری واقعی همیشه سرنوشت خوبی داره !  6gd
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، ✘Nina✘ ، omidkaqaz ، # αпGεʟ ، Silver Sun ، ḲℑℳℐÅ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، esiesi ، •ДmịrHoSsiŋ•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نـقد دآستـان آکادمـی ومپـایرز(عکس قلعه عقرب و موجودات خوناشام خوار! ) - Apathetic - 08-09-2015، 19:44

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم عشقت با چه حرفی شروع میشه؟ ... خیلی جالبه
  قصه تولید مبلمان در عطاآباد از کجا شروع شد؟
  اسم عشقت با چه حرفی شروع میشه؟؟؟ خیلی جالبه بخونید...بدوووو بیا توووووو
  عکس نوشته های شروع امتحانااااااا
  محرم 12شروع میشه؟چه حسی داری نسبت به شروع محرم؟
  امروزت رو با کدوم رنگ شروع میکنی؟؟؟
  آکادمـی ومپــایــرز | vampires Academy *قسمت 2 فصل 2*
  یـ ِ دآستـان ِ کوتـآه امّـا واقعـی ...
  ♫♫♪♪مســآبقــه مــــوسیقی و تـــصویر ♫♫♪♪(مــــــــــــهم مسابقه شروع شد)
  بازی شعر یادت نره شروع شد!!!(قابل توجه شرکت کننده ها)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان