امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگوی آزاد نسخه ی 269 "

(21-09-2015، 1:26)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:23)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:20)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:14)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:12)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دست علی سام وان 
الان مُختو میزنه فرار کن

نه نیا ..... ما هم یه زمان مث تو بودیم ... چه دوره ای بود

من مخ دارم که بزنه؟=|
مخ نداری بزنه 
ولی ی چیزایی داری ک علی براش له له میزنه :|

(21-09-2015، 1:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:14)مهدی خسته۳ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرخیدم..ابهتت تو حلقم

فراز کن-_-
عریان شو-_-
امیر ...
عشقِ وگاسیِ پلنگه چش قشنگه .
تو ام ؟ o_O
برا همه زده بالا :7777

(21-09-2015، 1:16)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:13)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Jon jon omad :V aaa kon bre ta halqet :V

زده بالاها :| تا سقف هم رسیده عایا؟:|

سقف ریختههههه :|
گفتم فرار کن :|
الان حامله میشی :|

ینی فقط تو فهمیدی چی گفتمD:
آقا مال من بالاستا:| مطمعنی؟:|

Male mn k to halqet bod ._.*

(21-09-2015، 1:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:25)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:24)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 1:20)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Shadi ina filmaye +18 o mign :||
Aln fahmidi..??
من دیگه خر هم نیستما ._.
میدونم داشتین راجع به +18 حرف میزدین ..
ولی نمیفهمم حرفای من چه ربطی داشت ب بحث شما ؟
اصن از اول من فقط گفتم فیلم دیدن زندگیمه و نفسمه ! نکنه باس عین ی کلاس اولی میگفتم من فیلم دیدن را دوست دارم ؛ همانطور که ادامس ، بابا و مامان را دوست دارم ._.

:| bayd moshakhs mikrdi ch filmi :||
من همیشه راجع ب چ فیلمی حرف میزنم ؟
نه ناموسن علی من تا حالا غیر از هری پاتر راجع به فیلم دیگه ای حرف زدم ؟؟ :|||
هوفففففف بیخیال .. یادم باشه دفعه بعدی نام فیلم رو هم ذکر کنم ._.
شب بخیر (:
Shb bkhyr :|
 سپاس شده توسط sufiy ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگوی آزاد نسخه ی 269 " - bOoOoOy - 21-09-2015، 1:28

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان