امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

| گفتگوی آزاد نسخه ۲۸۸ |

(09-06-2016، 11:35)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2016، 11:32)alireza_75 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 21:37)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 18:54)alireza_75 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 8:12)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه گفتم من ک میخوام لاغر شم ، حداقل اینطوری لاغر شم یه ثوابیم بکنیم :> !
لاغر نمیشی..بیشتر چاق میشی..
چون بدن در حالت روزه 17 ساعت در سایلنته !
ذخایر گلیکوژن خون تموم میشه....فشار میوفته...
شما مجبور میشی برای تنظیمش میزان زیادی شربت و شکر های غیر طبیعی وارد بدنت بکنی که تبدیل به کربوهیدرات و تو کبد تبدیل به گلیکوژن و سپس چربی شکمی و ... میشه...
رژیم هایی هم که اکثرا با رژیم غذایی هستش تاثیر انچنانی نداره و بعد از اینکه رژیم قطع بشه بالطبع همون میزان برگشته و در اکثر موارد حتی بیشتر هم وزن بالا میره...
به خاطر اینکه بدن در شرایط روزه در حالت قحطی هستش پس هرچی شما بخوری بیشترش ذخیره میشه...
پس اگر هم روزه میگیری از خوردن بیش از حد شربت های شیرین غیر طبیعی...نوشابه..چیپس...پفک...اسید های چرب اشباع...زولبیا بامیه که کالری بالایی داره...فست فود تا حد الامکان جلوگیری کن..نمیگن نخور ولی تا حدامکان کمش کن....قند رو با گلوکز طبیعی مواد طبیعی مثل هندونه...سیب...هلو...گیلاس..تامین کن...
اب هم معمولا موقع افطار اب نیمه ولرم بخور و از خوردن نوشابه و دلستر یخ یخ به شدت پرهیز کن...
چای داغ هم به علت جمع شدگی اسفنگتر معده وقتی به صورت لحضه ای و در ان واحد چیز خیلی داغ وارد بشه باعث شل شدگی میشه..و سرطان گوارش و معده میاره...
حتما اگر میخوایی وزن کم کنی ورزش کن..اونم ورزش هوازی..مثل دوییدن..اونم با 50 درصد توان..از حداقل 20 دقیقه شروع کن تا 45 دقیقه حداکثر....
تاثیرشو میبینی
عاشق حوصلت واس تایپم =)))
بعد کامنت واس من فقط شکلک میذاری ؟ ب ما میرسی تنبلیت میگیره ؟ -________-

(08-06-2016، 21:35)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی قهوه میخوری تا 15 16 درسی که مونده رو شب نخوابی و بشینی درس بخونی  :| #بدبخت تر از #خودم ندیدم -_-
خیلی وضعیت داغونیه :|

دقیقا موقع هایی پی ام میدی که خستم ! 
برا همین حسش نیست زیاد تایپ کنم..استیکر میفرستم  : ))))))
علیرضا داشتم سمت گیلاسای حیاطمون میرفتم ، یادم افتاد روزه م :///
میخواستم گریه کنم :/
داغون شدم :/
من که روزه نگرفتم !
دقیقا مُلحد شدم
حالا اشکال نداره برو یه کاسه جمع کن.بعد افطار بخور
قصه رفاقت،قصه سنگ های کناره ساحله-یکی یکی اونارو جمع می کنی...بعدش یکی یکی پرتشون می کنی توی دریا..
اما بعضی وقتا سنگای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی و برای خودت همیشه نگهش میداری!!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: | گفتگوی آزاد نسخه ۲۸۸ | - alireza_75 - 09-06-2016، 11:44

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان