امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

خب یه مروری بر سریالایی که به زودی پخش میشن می کنم !
( بلکه یکم حرف بزنید :| نظراتونو راجع به این Dram ها بگین و بگین بیشتر منتظر کدومشون هستید . )

| سریال قلب سرخ |
با بازی بکهیون از اکسو ، آیو ، سئوهیون و لی جونکی . اسم قبلیش عاشقان ماه ( Moon Lovers ) بوده . این درام در ژانر تاریخی / فانتزیه !
[ نظر شخصی : با توجه به بازیگرای محبوبش حدس میزنم ریتینگ بالایی داشته باشه . ژانرش رو به شخصه خیلی دوس دارم و سریالای تاریخی فانتزی ای که دیدم اکثرا همه عالی بودن یعنی اعتماد به این ژانر زیاد دارم ]

| سریال افسانه ی دریای آبی |
با بازی لی مین هو و جون جی هیون ، ژانرش دقیق هنوز مشخص نشده ، مربوط به افسانه های قدیمی کره ست و راجع به یه پری دریاییه :| در 20 قسمت از نوامبر امسال (آبان) پخش میشه از شبکه ی sbs .
[ نظر شخصی : خب قطعا همه منتظر این سریالن . بازگشت مینهو به تلوزیون اونم با یکی از بهترین بازیگرای زن کره ! من خودم یادمه پارسال که تو از ستاره ها اومدی میدیدم و با جون جی هیون آشنا شدم همش دعا دعا میکردم یه روز با مینهو بازی کنه ! بالاخره به آرزوم رسیدم ^^ این سریال موضوعش بنظرم یکم چرته ولی با توجه به اینکه عواملش همه عالین و البته این سریال محصول شبکه ی sbs ئه فکر کنم چیز خیلی خوبی بشه . کارگردان این سریال کارگردانه شکارچی شهره و نویسنده ش هم خالق درام زیبای تو از ستاره ها اومدی ! یعنی هم کارگردان هم نویسنده از عوامل بهترین سریالایی هستن که به عمرم دیدم ! خدایی این سریال فقط برای من ساخته شده ^_^ ]

| سریال دابل یو |
اسم دیگش دو جهانه ، با بازی لی جونگ سوگ و هان هیو جو . موضوع سریال راجع به زنیه که پزشکه و داره یه داستان مینویسه و خودشم وارد داستان میشه و حالا میخود از قهرمان داستانش محافظت کنه !
[ نظر شخصی : بیشتر از هر سریالی منتظر پخش این سریالم . موضوعش به شدت رعد و برق منو جذب خودش کرده !! این موضوع خیلی کمیابه و یادمه خیلی بچه بودم یه فیلم بچگونه ی ایرانی توی این مایه ها دیدم D: اینکه نویسنده بره توی داستانش خیلی جالبه فکر کنم نویسنده هان هیو جو باشه و قهرمان داستان هم جونک سوک ^_^ هان هیو جو همون دونگی خودمونه ها ! تیزرهای سریالو دیدم فوق العاده جالب بودن ! ]

| اشباح بیاید مبارزه کنیم |
با بازی تکیون و کیم سو هیون ( دختره )
[ نظر شخصی : سریال جالب میزنه کاپلش رو هم دوست دارم . ولی خب سریالی نیست که بخوام سریع پیگیرش شم شاید یه سال دیگه که پخشش کامل تموم شد ببینمش D: ]

| سیندرلا و چهار شوالیه |
با بازی کلی از بهترینا .. جونگ ایل وو ♡ آن جه هیون ♡ جونگ شین و ... ژانرش مدرسه ای هست و راجبع یه دختری دانشجوییه که بدبخته و میره یه روز پیش یه پیرمردی بعد خونه ی اون پیرمرد یه بادیگارد و کسای دیگه ..
[ نظر شخصی : موضوعش بنظر بد نیست ولی خب بازم یه سریال مدرسه ایه ! و من نمیدونم چرا جدیدت از مدرسه ای متنفر شدم :| بازیگراشو ولی خیلی دوس دارم . مشکل سریال اینکه از شبکه ی tvn پخش میشه که پولیه و این قطعا ریتینگارو کم میکنه .. ]

| مهتاب نقاشی شده ابرها |
سریالی تاریخی با بازی کیم یو جونگ و پارک بوگام . بعد از سریال ذهن زیبا از kbs پخش میشه .
[ نظر شخصی : نظر خاصی ندارم .. بازیگراش خوبن ولی نمیدونم این از اون تاریخیای گیرا هست یا نه. ]

خب تموم شد :|
اگه سریالی هست برای پخش و من خبر ندارم بگین !
نظراتونم بگین .
باز ایول به من یه پست با کیفیت میدم ! ._.
شماها که همه خوابید ._.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Dead Silence ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Tɪɢʜᴛ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 09-07-2016، 15:45

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان