امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】

(15-12-2016، 20:19)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بیمعرفت نامرددددددددددددددد پس تو بودی

بهت شک کرده بودم آق مهرداد فقط میخواستم مطمعن بشم دروغگوی داداشیییییییییییییییییییAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

تو کارت خراب کردن رابطه دو خواهره هان ای بیمعرفت خیلی ... بخدا نمیبخشمتتتتتتتتت

به قران این دروغگوی قهاریه به امام حسین من حتی شمارتم کامل نکردم فازت چیه ؟

(16-12-2016، 8:52)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامممممممممممم

آقای حمید رضا تو که نمیدونی حرف مفت نزن. حسودیتون میشه پسرا چون من دخترم هان ؟؟؟ واسه همین میگین پسرم؟؟. راستی آقا مهرداد شرمنده اون شما نبودی البته من هنوزم شک دارم که خودتی .

مهسا جونم بهم اعتماد داره آجی خوشگلم بهم اعتماد داره من فقط دوست میخواستم که بهم اعتماد کنه نه چیز دیگه ای فهمیدین . راستی یکی که بهم اعتماد داره من کسه دیگه ای رو نمیخوام .

هزار بار گفتم اینم هزارو اولین باره که میگم  به قرآن من پسر نیستم جون هرکسی که دوسش دارم من دخترم نه پسر.. من دیوونه که نیستم بی دلیل به قرآن قسم بخورم . اگه دروغ گفته بودم که به قرآن قسم نمیخوردم چون قرآن کورم میکنه.

هرچی میگین بگین من به دل نمیگیرم . اینم هزارو دومین بار .. به قرآن به جون مامان جونم من پسر نیستم دخترم . حالا باور میکنین بکنین نمیکنین نکنین ولی من مطمعنم که آجی جونم بهم اعتماد داره . دیگر خود دانید

راستی آجی جونم من چند تا موضوع جدید میخوام بفرست تا نظر بدم میخوام هرچه زود تر خصوصی باشم اوکی

یه چیز دیگه آق حمیدرضا کی دیده و میدونه که من پسرم اینو میخوام ثابت کنی بگو کی دیده؟؟

جواب سلامم رو ندادین
اگه پسرنباشی یه دروغگوی قهاری هیچکسی باسن14سالگی دانشگاه نمیره 

(16-12-2016، 15:16)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم فهمیدم حالا هری میخواستی تشریف فرما شین مگه نه؟؟ پس بفرمایی البته زوری نیس . خوددانی

نوچ آجی دخترم البته فقط بعضیا در اینجا اعتقاد ندارن که من دخترم امیدوارم شما عاقل باشید . منظوری نداشتما

اوناییکه عاقل هستن باتورفاقت نمیکنن تویه ریگی توکفشت هست من مطمعنم

(16-12-2016، 15:53)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2016، 15:51)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه سوگل هنو نمیشناسمت کامل

Undecided
سلام خانوم پشت کنکوری خسته

(16-12-2016، 20:57)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نانای نای
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】 - IM JUST TIRED - 16-12-2016، 21:37

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان