امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۳ ]

(09-05-2017، 18:54)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیمیم خوبه من اگه بخوام برم تجربی شیمی رو میزنم چون از خون و کثافت خوشم نمیاد :|
+
نیلو و سوگل موفق باشین (:
منم باید یه گلی به سر خودم بزنم دیگه :|
+
کی اهنگ دو صبح وانتونزو گوش داده ؟ ..*

اسممم هانااااس خنگووول این صدبااار تو هنو یاد نگرفتی:/
اوومم منم از خوون بدم میاا برا همین براهمه عجیبع ک چراا رفتم تجربی

(09-05-2017، 18:50)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:44)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:42)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:25)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه ک قبول داری :|
نهمم امسال انتخاب رشته داریم ... نمیدونم چه رشته ای برم گیج شدم -_-
از طرفی واقعا به هنرستان علاقه دارم از طرفی یه ملت دارن منو زیر سوال میبرن ک تو تو تجربی و رشته های خوب ک میتونی و استعداد داری چرا نمیری  :|

من خودم هنرستانیم عزیزم..
واقعا راضیم از رشتم ..به نظرم بازار کار عالیه تو هنرستان ..الان بچه های گرافیکمون از الان درکنار درس با درست گردن گردنبند و نقاشی چهره درامد دارن..
من خودم کامپیوترم..عاشق رشتمم
اره اره میبینی ^__^
ولی مامان و بابای من اینو نمیبینن :|
من خودم عاشق گرافیکم به احتمال خیلی زیاد میرم گرافیک ! ._.

من خودم خانوادم مشکلی ندشات ولی بچه ها و هم سنا میدیدن میگفتن چ جرعتی داری رفتی فنی..
مشکل اینجاس تو کشور هر سال فقط یه رشته تو بورس میاد ..و الان چندساله تجربیه ..به قول دبیرم تا چندسال دیگه دکتر صادر میکنیم خارج کشور..
براشون با دلیل حرف بزن ..این فرهنگ اشتباه که بچه های ضعیف میرن فنی باعث شده رشته فنی دانش اموز کم داشته باشه..
من الان سوم کامپیوترم 5 نفریم تو کلاس ..ولی دهمامون زیادن به جاش علاقه ندارن الکی اومدن فقط..
چی بهتر از این یه سال جلو بیوفتی چون پیش نداری ..کنورت فقط با دخترای کل کشور باشه ...ماشالا بازار کارم فت و فراوون خخخ..
یه شخص میتونه با درست کردن یه نرم افزار یا تغییر کوچیک به یه نرم افزار دیگه میلیونری بشه ..
گرافیک واقعا از همون اول برات بازار کار هست..گرافیکای ما امسال هفت سین درست کردن کل مدرسه خرید ازشون..
رشته شیرین و خسته کننده نیست

(09-05-2017، 18:44)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:42)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:38)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اووومممم دلت خووشع هااا
بذار سال چهاارم بیای بت میگم ما تو تموم کردن کتابای خودمونم موندیم خخ والاا بخدااا بریم اطلاعات کسب کنیم؟؟!!
ولی خب من اگ نیارم رفتم مترجمی زباان امساال
ینی تو روح مدرسه آخیییش رااحت شدیم ی دومااه

- سلآم نیلو جاان خووبی گلم
خب اون برنامه ای رو ک من گفتم باید شبانه روز بخونی تا بتونی اون کتابارم بخونی !
زبانم خوبه ولی دوست ندارم به عنوان یه رشته برم بخونمش ._.
من اگه زبانو کامل تموم کنم میرم فرانسویم یاد میگیرم ! دوست دارم (:

اوهوم خوبع
از این دکتر ازمایشگااهم بد نی البتع
اوووممم من از پزشکی ی دارو و دکتر پوستو دووس دارم همین

(09-05-2017، 18:44)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2017، 18:42)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شُڪر خداآ میگذرع
چ خبر؟؟!!
با درسااا در چ حاالی من ک پدرم دراومده

سلامتی..شنبه نوبت برنامه سازی دارم p343  2i8d ...
خخخ ن من خدایی علاقه دارم راضیم از درسا

اووممم تو هنرستانی؟؟؟؟من فک کردم تجربی بوودی
اووممم ماال ما ک سخته لامصب موندم نهااییو چیکاار کنم چوون فیزیکو مفهومی یااد دادن کلااس کنکور بدون فرمول بعد تو نهاایی بااید فرمول بنویسیم ینی همه دعاامیکنیم ک پااس شیمم:/

ن عزیزم ..سال اخر کامپیوترم ..مرداد کنکورمه

ینی ۱ساال ازمن کوچیکتری؟؟؟
اووم پس چرا پشت کنکوری زدی؟؟؟
من تصوراتم از تو کاامل فرق دااش فک میکردم تجربی و ۱ساال ازم بزرگتزی:/

خخ رشته فنی پیش دانگشاهی نداره برای همین جلو افتادم..
الان سومم چون پیش ندارم امسال کنکور دارم..متولد 79
 سپاس شده توسط -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [ گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۳ ] - نیلوفر 2000 - 09-05-2017، 19:02

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان