امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نسخه 327

(01-11-2018، 11:49)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2018، 11:40)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین داداچ دیدی تونسی حرف بزنی و بنویسی!!!
ولی بهرحال هرطور راحتی بنویس:/

شکسته نویسی می تونه توی کیفیت نوشتن هم تاثیر سوء بگذاره. یعنی آهنگ ذهنمی رو دچار مشکل بکنه و نتونیم اون طور که باید مطالب رو انتقال بدیم. می دونید اون اهنگ ذهنی ادم هاست که باعث شکلگیری مفاهیم در ذهن می شه. مثلا وقتی آدم موسیقی گوش می ده یکی سری مفاهیم در ذهن شکل می گیره. 

یادم می یاد وقتی اوایل بیست سالگی وارد بحث های نتی نشده بودم مثل آب خرودن شعر می گفتم. خیلی خوب شعر می گفتم. اما وقتی وارد بحث های نتی شدم و متون کلاسیک کمتر  مطالعه کردم و از ادبیات دور شدم  الان واسه یک بیت شعر باید کلی زور بزنم. 

تا حالا فکر کردید چرا مولانا وقتی به سماع و موسیقی رو آورد یک دفعه طبع شعرش گل کرد؟ مولانا 90 درصد دیوان شمس رو موقع سماع موسیقی و رقص سروده. حافظ هم اکثرا غزلیاتش رو برای موسیقی مجالس دوستانه یا رسمی می نوشته. یعنی مناسب حال می نوشته. آدم ها تا آهنگ درونی و انگیزه کسب نکنن. نمی تونن چیز خوب بنویسن. این یک اصله. 

شغلت یا کارت نویسندگیه؟ چقد حس میکنم پربارری :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 01-11-2018، 12:13

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان