امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(02-05-2019، 22:45)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیدم آدمی رو که حاضره با فردی کنار خیابونا تا صبح بخوابه ولی تو پنت هاوس خیلیا نخوابه.اصلنم مال رمان ها نیست..

من دور و بر 20 سالم هست تقریبا.. و تو این 20 سال من همچین ادمی رو ندیدم و از دوستامم نشنیدم (:
به شخصه دیدم برای خودم که یه اکیپ جنس مخالف با اکیپ ما در حد سلام علیک بودن ولی وقتی با ماشین پدر دوسه بار اونجا رفتم رفتارشون ب شدت صمیمی شد!  یا برعکس وقتی که دوستم یه مدت ماشین دستش نبود! نمیدونم والا داداش , شاید ما سنمون کمه .. شما باز دوسه تا پیراهن بیشتر از ما پاره کردی..!!

(02-05-2019، 22:45)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی میچرخه و فرصت میده بهت فقطم یه بار

درسته , و بر همین اساسه ک به نظر من زندگی هر شخص به خودش مربوطه! خودم رو مثال میزنم
بنده شاید به شخصه یه ادمی باشم که سیگار زیاد بکشم , شاید اطرافیانم دوست نداشته باشن و شاید همین حرف شما ک میگین زندگی یباره و این حرفا, ولی من ترجیح میدم مالباروم نخ به نخ 50 سال کام بده تا سلامت بخواد 70 سال عمر بده!  این زندگی منه و به خودم مربوطه..  ( مثاله اخبی به خودت نگیر)

یا مثلا بدخو و عصبی با ی سری مردم باشم , چون دیدم یه سری چیزایی ک نباید میدیدم ازشون و تو همین ادمایی که زنده ان فقط با حواشی!  گرچه هیچوقت به روشون نیاوردم و با سکوت ترک کردم , اینم به هیچکس مربوط نیس و حق گلایه کسی نداره..  این زندگی خصوصی و اخلاقیات هر شخصه

یا مثلا یه سریا بدشون میاد از سگ..  میگن سگ نجسه.. منم ک صاحبشم دستام یا هر قسمت بدنم تماس داشته باشه با موهاش نجسه..  
این نجس نیس.. خیلیا از سگ نجس ترن!  نجس اون پول حرومیه ک اون اقا ازاده داره باهاش عیش و توش میکنه
حروم اون حروم لقمه س ک پول ملت ما رو ورداشت رفت کانادا
حروم اون ایینه بغل اون ماشینیه ک پولش اندازه حقوق یه عمر یه زن و شوهر معلمه!
حروم اون جامعه و الگو اشتباهش بود که امثال من و همه پسرا رو از بچگی گرگ بار اورد و همه دخترا رو ازرده و ترسیده از پسرا و جامعه بیرون !
حروم اون عقایده که پسر و دختر له له میزنن واسه هم ولی به خاطر لانگ دیستنس بودن رابطه یا عقاید حاکم نمیتونن با هم باشن اخرش با دلشکستگی تموم میشه
اینا حرومه داداش..
اینا زندگی شخصی و عقایده هرفرده ک به خودش مربوطه و بعد ی برحه سنی این طرز فکر و اخلاق تو وجودش میره و خودشم نمیتونه تغییرش بده!  و البته خوشه با هرچی ک هست
تو بزرگتر مایی و حرفات رو دوست داشتم و قشنگ بود رامین جان.. ولی این دوتا قسمت نکته داشت ک جدا جواب دادم
شرمنده اگ طولانی بود..
 سپاس شده توسط Mr.Ramin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ÆMÆշЇÑζ - 03-05-2019، 0:30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان