نظرسنجی: از كدوم يكي از خواننده هاي زير خوشتون مياد
این نظرسنجی بسته شده است.
جاستين
8.97%
7 8.97%
سلنا
19.23%
15 19.23%
هيلاري
3.85%
3 3.85%
دمي
3.85%
3 3.85%
تيلور
8.97%
7 8.97%
شكيرا
16.67%
13 16.67%
جنيفر لوپز
23.08%
18 23.08%
adele
15.38%
12 15.38%
در کل 78 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستين جووووووووووووووووووون

(04-10-2012، 16:31)بر پشت شیر،خورشید اثر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تو میدونستی این جاستین عجب آدم عوضی ایه، عمرا اگه اینجوری قربون صدقش میرفتی.
نه تریپ آخوند ورمیدارم نه شیخ ولی باید بدونی که این داره خیلی چیزا رو در جامعه رواج میده :
1. همجنسگرایی
2. حمایت از اسرائیل
3. داشتن دوست پسر/دختر در سنین پایین
4. یهودیت صهیونیستی
5. فراماسونری به صورت غیرمستقیم
6. .....خیلی چیزای دیگه

جدا نمیدونم چرا بچه مسلمونا ازین عوضی خوششون میاد. نمیخوام نظرتو عوض کنم ولی فقط کافیه یه بارم که شده سرچ کنی "جاستین بیبر عروسک صهیونیسم"
Angelخود دانی

همجنسگراس به درک شیطان پرسته به درک یهودیه به درک دوما هیچ مدرکی برا اثبات اینا ندارین سوما همه اون عکسا فتوشاپه TongueTongueTongue

خیلی ممنون از بابت عکسا وای عکسشو که میبینم دلم می خواهد غش کنم.

بدجوری روانیشم من یه بیلبر واقعی ام باورتون نمیشه با تیغ رو دستم نوشتم I LOVE JB
حاضرم 20 سال از زندگیمو بدم فقط یه روز پیشش باشم عشق زندگیمه.HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

(05-10-2012، 0:49)علی نشایی مقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم با هردوتون موافقم این اخوندا خیلی بدن بعدشم جاستین همجنسگرا نیست حالا چون از دوتا زن بچه داره باید لقبای زشت بدید بهش خوب بابا حالا چون چند تا دخترم بغل کرد وبوسید باید اینقدر خرابش کنید نمیگم کارش خوبه نه تازه بدم است اما شما یکم ببینید کارای خوبشو همش منفی نباشید اون خیلی کارای خوبه دیگه هم کرد بعدشم کسی که مردمو خوشحال کنه گناهاشم بخشیده میشه قابل توجه اخوندای غیر محترم

خب اخه وقتی دخترا خودشون میمیرن برا اینکه ببوسنش اونم فقط خوشحالشون میکنه همین اینکه کار زشتی نیس اگه یه روز بشه منو ببوسه از خوشحالیم همونجا سکته میکنم.HeartHeartHeartHeartHeart
Heart When I die I'm in love with Justin Bieber Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط يه دوست

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جاستين جووووووووووووووووووون - مرگ سلنا عشق جاستین - 05-10-2012، 9:38

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان