امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(14-06-2019، 23:37)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2019، 22:34)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2019، 22:22)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2019، 10:12)Mr.Ram نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2019، 21:23)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگذریم
چطوری همشهری؟؟ بگذریم؟

اووووووووووووووووف به تنهایی یک صفحه رو جلو بردما نگید نگفتی..

سلام
ممنون تو خوبی همشهری؟
آااا حالم گرفته بود
یه چیزی نوشته بودم
فکر کردم ممکنه مثل همیشه دوستان حرفامو کاملا اشتباه بر داشت کنن ویرایش زدم نوشتن
بگذریم

هعی!

منم خوبم..ممنونم..
قبلا یاهو مسنجر بود..حالت که خراب میشد میرفتی یه روم یکی رو انتخاب میکردی کاملا هم ناشناس باهاش حرف میزدی..بعضی وقتا دلم براش تنگ میشه.. الان فضای مجازی هم جایی واسه خالی کردن دلتنگی و اعصاب خوردی نداره همه هم که خودشونو میگیرن.. کسی نیست همینجوری الکی باهاش حرف بزنی حالت خوب شه

می‌دونی چیه
فک میکنم ربطی به فضا مجازی یاواقعی ندار آدما عوض شدن

شده شهر زامبی ها

هعی

بگذریم
آره فک کنم حق با تو باشه

(15-06-2019، 8:48)вαнαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سلام
سلام سلام Big Grin
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط saba 3 ، вαнαr ، royayebarfi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Mr.Ramin - 15-06-2019، 13:16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان