امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماجراهای فلشخوری!

(31-01-2020، 17:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول از همه دوباره تمنا میکنم بجای استفاده از وازه سپاس از دکمه اون استفاده کنید.
....
عشقشو اینجا پیدا کرده ولی هنوز منتظرشه !!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس
___
یعنی منو میگه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس

ــــــــ
یه اتفاق جالب .
وقتی به اخر صفحه رفتم دیدم دوباره زیر اون صفحه یه پیج جدیدی از فلشخور لود شده Telegh_01 
گیف  ({حجم گیف تقریبا چهار مگابایته} اینو گفتم که بعدا جد و آبادمو یکی یکی بخواطر دعاهای شما از دست ندم)
___
خداوکیلی چجوری به این نتیجه رسید؟
عکس

*از دوستانی هم که مارو در بروزکردن این موضوع یاری میکنن متشکرم
از اونجایی رسیدم که...........
اهای محمد تو چرا هر دفعه من یه چیزی یا نفس ی چیزی میگه و سپاس نمی دیم به روخمون می کشی منم خواستم ملیکارو بندازم روت خوبم کردم دلم خنک شدTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01 Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، Волшебник ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ماجراهای فلشخوری! - کــــــــــⓐرمَن - 31-01-2020، 17:42

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان