امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 348 ]

(08-04-2020، 21:12)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2020، 21:06)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2020، 20:59)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2020، 20:56)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2020، 20:52)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه یه مرکز انرژی داشته باشیم مثل امواج PET بازم نمیشه در زمان سفر کرد یا وارد جهان دیگه شد(بر فرض اینکه وجود داشته باشه!)

متافیزیکو کسی میتونه پیش بینی کنه؟

منظورمو می دونی
میگن امواج درد،افسردگی،بیماری های روانی خیلی زیاده به طرزی که من خودم بشخصه موقع عصبانیت هاله ی تاریک دور خودمو حس می کنم اگه بشه از این استفاده کرد خیلی جذاب نیست؟*-*
فکر کن تو با امواج مغز یه افسرده به یه دنیای دیگه سفر کنی*-*

انرژی درمانی .

ی روانشناس داشتیم ، با نبض دستت حس خوبی بت میداد یا با این کارس میفهمید دقیقا چ زمانایی چ دردایی داریی .
خیلیی عجیب بوذ .

میگفت حالت بده اون قسمت حاله انرژیت دچار اسیب شده سرش کار میکرد ، شبیه جادو بود

من هنوز روانشناس نشدم اما اکثرا میگن دستام انرژی خوبی دارن
انرژی ادما قابل لمسه
حتی از پشت چت از طریق جمله هاشون
احتمالا اون هم سینستزیا داشته
سینستزیا خیلی جزییات پررنگه مثلا با یه هینت کوچک تو جمله ادم می فهمه برای من این طوره
یا رنگ ها و نقاشی ها و نت های موسیقی
من با موسیقی بی کلام هم حس اهنگساز رو می فهمم
خشونت زیاد مثل راک و هوی متال باعث میشه که انرژی سنگینی منتقل شه و انگار روح ادم مچاله میشه
یه چیزی شبیه خوردن تبر توی مغز سر ادمه
برای من این طوره
انرژی ادمها واقعا عجیبیه
از وسایل و لباساشون گرفته تا حتی رنگ مو و...

اره اون لمس میکرد با فاصله ۳ سانتی از دستت خیلیم خسته میشد بابتش .
اره .

حتی میشه از طریق چت انرژی مثبت منتقل کرد .
امام علی از چشم بد میترسید ، شاید منظور همین انرژی منفیا بود ک بقیه منتقل میکنن ما دروازه رو براشون باز میکنیم
 سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 348 ] - امیر‌حسین - 08-04-2020، 21:20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان