امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۴

(29-07-2020، 2:21)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:10)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چراااا:/

از چی بگم برات؟

از هرجایی که اذیتت کرده ._.
بیخیال

دلم برات تنگ شده بود ک*_*
چه خبرا؟
خوبی؟

(29-07-2020، 2:14)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 1:55)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حزب؟ من طرفدار حزبی نیستم. همیشه یه سوزن به این ور زدم بعد یه جوالدوز به اون ور همین بود ؟
معلومه که همه چی واضح نیست باید به همان حدی که رسیدیم اکتفا کنیم همون میشه ملاک

به نظرم کامل ترین جواب اون بحث رو تو ریپلای اول دادم
وقتی درباره یه مسئله بحثی میشه درباره خیلی مسائل دیگ هم باید حرف زده شه که من هرچی مگفتیم شما زیر سیبیلی رد میکردین
هلاصه من حوصله ون مشکی و گونی و اینا ندارم (ترسی نیست ولی بالاخره متاسفانه یا خوشبختانه تو این مملکت داریم زندگی میکنیم پس یه سری نکات باید رعایت شه)
حدی ک رسیدیم میشه خاتمه ملاک یه چیز دیگس
بحث کش پیدا نکنه بهتره
وقتی درباره مسئله ای حرف زده میشه به نوع حرف باید دقت کرد مستقیم یا  مقایسه ای ومقارن  آدما طبق حدی که دارن همون جور پیش میرن یا تمام میکنن یا وارد عرصه دیگری میشن این اهمیت داره مخصوصا تو صحبت تایپی که کامل نیست 
گمانم گفته بودم حرفم چیه شما هم وارد اشکالات داخل شدید بدون توجه به حرف بنده که تایید کردم مثال هم آوردم برای این فرع اما اصل یه چیز دیگه بود بعد هم  دوتایی و شهدا و شاگرد و استاد و.....حرف پرید و رفت به نا کجا آباد
گفتم که ملاک گونی چیه همون لندن و بقیه.... آن‌قدر می فهمن که باس چه کنن و بیکار نیستن 

ممنون و موفق باشید

می‌دونی وقتی میشه لقمه رو مستقیم گذاشت تو دهن 
چرا باید پیچوند دور سر؟؟
میدونم نظم حرف و افکار باید رعایت بشه  حرفم اینه این طوری طوفان فکری به معنی بدش میشه آخر فقط یه صحرا می مونه با حسرت

سه تایی قبول نیستاTelegh_01
متن ادبی برای رمان خوبه
وبس
وقتی داریم در مورد موضوعی تبادل ارتباط میکنیم بهتره از خودمونی ترین لحن استفاده کنیم نه برای گیج کردن طرف و بالا نشان دادن اطلاعات خودمون از کلمات و جملات خیلی ادبی که در محاوره عادی استفاده نمیشن استفاده کنیم
امروز تو بحثتون نبوذم ولی کلا این مسئله زیاد جالب نیس

(29-07-2020، 2:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:20)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:14)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی درباره مسئله ای حرف زده میشه به نوع حرف باید دقت کرد مستقیم یا  مقایسه ای ومقارن  آدما طبق حدی که دارن همون جور پیش میرن یا تمام میکنن یا وارد عرصه دیگری میشن این اهمیت داره مخصوصا تو صحبت تایپی که کامل نیست 
گمانم گفته بودم حرفم چیه شما هم وارد اشکالات داخل شدید بدون توجه به حرف بنده که تایید کردم مثال هم آوردم برای این فرع اما اصل یه چیز دیگه بود بعد هم  دوتایی و شهدا و شاگرد و استاد و.....حرف پرید و رفت به نا کجا آباد
گفتم که ملاک گونی چیه همون لندن و بقیه.... آن‌قدر می فهمن که باس چه کنن و بیکار نیستن 

ممنون و موفق باشید
اصن همه بدن شما خوبی
شماهم

(29-07-2020، 2:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2020، 2:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هرجایی که اذیتت کرده ._.
بیخیال

دلم برات تنگ شده بود ک*_*
چه خبرا؟
خوبی؟

((:

منم*.* 
دو دقیقه قبل اینکه پیام بدی پروفتو چک کردم دل به دل عایا راه داشت؟((:

سلامتبت حبری جز بیکاری نیس
قربونت خوبم ت خوبی؟

آخی قربونت برم که^_^
منم دلم هواتو کرده بود
واین خیلی عجیبه برام
چطور گاهی دلم برای آدمی که تاحالا ندیدمش تنگ میشه و چطور آنقدر نسبت بهت احساس نزدیکی و صمیمیت دارم
سلامت باشی عزیزم

خدانکنه دلبر:*
دورت بگردمD:
بحث فاصله نیست بعضیا بغل دستمونن ولی کیلومترها دورن و بعضیا مثله تو کیلومترها دور ولی تو قلب♡
فک کنم تنها کسی ک تو سایت ازم تعریف میکنه توییاD::
ک البته لطف همیشگیت به منه زیبای دلربا*___*

♡♡فدات
شاید تنها کسی که افتخار اینو داشته که خود واقعیتو بشناسه اینجا من بودم واسه همینه ویژگی های مثبتتو میدونم*___*
قربونت برم نفس
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۴ - saba 3 - 29-07-2020، 2:25

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان