امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈

(13-09-2020، 13:14)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2020، 13:11)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2020، 13:08)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2020، 13:06)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2020، 13:02)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه کردی از وقتی بعضی برگشتن از همون موقعه گند زده شد تو انجمن واقعا دقت کردی؟

ما قبل تو اینجا بودیم
تو داشتی گند می زدی ما جلوی گند زدن بیشترتو گرفتیم وگرنه معلوم نبود تا کجا بری
اینم از ادبت الان گفتم Cool

با محمد دوستم حرف میزنم تو جوابمو میدی به تو چههه ها؟؟؟؟؟

توجه شما نبودین رفته بودین از وقتی برگشتین گند زده شد به انجمن  Rolleyes

داداش ، این خانم ۲۵-۲۶ سالشه ، داره کارشناسی ارشد میخونه ، تو ۱۸ سالته .. دست کمه ۷-۸ سال ازت بزرگتره .. تو تازه میخای برای کنکور بخونی ..

این خانم تو دانشگاه با هزاران اساتید سروکله زده ، ینی مشکل از ماها نیست که تو مدرسه با بچهای هم سن خودمون سروکله زدیم؟
اقا امیرحسین باش Cool

خیلی از مشکلات ما و بچه ها دیگه بخاطر بعضی بزرگترا که اومدن بزرگش کردن اینطوری شد حالا ولش کن رنگت بهت میاد یه اخطار طلبت اگه مدیر شدم که اونم حوصله اش نیس Cool

اون موقم من ۱۲-۱۳ سال بودم ، مدیرای ۲۰-۲۱ ساله‌ی اینجا وقتی مدیریت میکردن من میگفتم مشکل شمایین فلانین بسارید کلی دعوا و جدل داشتم باهاشون ،..
+مدیرکه نمیشی .
++شدیم اشکال نداره عقده گشایی میشه به قول یکی فحش بچه صلواته و این داستانا !
 سپاس شده توسط sober ، ßяɪcε

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈ - امیر‌حسین - 13-09-2020، 13:17

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان