امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈

(24-09-2020، 20:21)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 20:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 20:14)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 20:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 20:01)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنگم سبز شد... 
حالت تهوع... سرگیجه....
ggre
شوخی کردم حمله نکن بم Telegh_01
گوشش دادم ولی خب کره ای اهنگش حال نمیکنم 
من بلک پینکو دوس دارم فقط بین کره ای ها اگه بخوام انتخاب کنم بینشون بیتاشون باحاله

باشع/=
من خودم آهنگ وولف و خیلی دوس ندارم مانستر محشرع*-*
من از بلک پینگ بدم میاد/=
=

رفتم خونه گوشش میدم
معمولا اسم یه اهنگ کره ای میشنوم میرم گوش میدم ببینم چی به چی هست اوضاع بنظرم تا گوش ندی نباس درموردش نظر بدی Telegh_01

مشکلت چیه باهاشون Telegh_01

باشه
آفرین خوب کاری میکنه ولی تا آخر گوشش کن خیلی محشرع
مشکلم اینه خیلی آرایش میکنن و سوهو با جیسو رله سهون با لیسا رل بود جنی با کای رله و همین روند ادامه دارد/=
مگه دختر قحتیه/=
والا چن با یه دختر معمولی دوست بود بایه دختر معمولی ازدواج کرد و الانم از یه دختر معمولی بچه داره

من ک نفهمیدم چی گفتی... اما دختر معمولی چه معنا داره... 
یعنی دختره سلبریتی نبود/:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 24-09-2020، 20:22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان