امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

▼ گفتگوی آزاد نُسخــہ 380 ▲

(01-10-2020، 19:42)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 17:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 11:59)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 11:57)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 11:53)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس ک از نادانی تورا برهانم+_+

اوکی
فرق مگس با ببر چیست؟

کی گفت فرقی داره._.
با اینکه پیری ولی بی تجربه هستی و خاک هردو عالم بر سر معلمت
فرقش آن است که مگس را برینی ببینی ولی ببر را ببیینی برینی آن را در گوگل پیدا کردم ای پیر خرفت

(01-10-2020، 15:19)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2020، 17:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴊɪᴍ
Cool  Cool  Cool

بعدی عم رسید D:

بعد 10 روز جواب میدی؟/=

(01-10-2020، 14:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 11:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-09-2020، 21:07)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه شوی فعالی تبارک الله
یا پانکراس من منتظر کرم هایت هستم

بلی شوی بزرگی دارم و بسیار زیبا است
یا ناخن پای من اوکی الان نمیخواهی خود را معرفی بکنی؟
به شوی خود سلام برسان
یا موی سرم اسمم را که میدانی حال سنم را حدس بزن ببینم چه میگویی

سلام رساندام ولی او ملقب به پوکر اعظم و دیوث است وقتی گفتم سلام رساند گفت به عنم/=
یا مری من فکر میکنم 18 سال سن تو است

عزیزم واقعا معذرت شرایطم خوب نیس! ):

میدونم بابا داری آیدل میشی کار داری تو بیگ هیتی همش با جیمین چت میکنی/= دی

(01-10-2020، 19:45)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 19:42)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 19:39)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 19:34)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2020، 19:32)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر کردم و باز همان جمله را تکرار کرد/=
یا انگشتانم من 11 سال و نمیدانم چند ماه دارم بهمن ماه 12 را تمام میکنم اکنون کلاس ششم هستم

دیگر به او هیچ مگو
یا نای من اکنون عشق و حالت را بکن هنگامی که به دبیرستان قدم نهادی وقت هیچ کاری را نداری

چشم حتما/=
یا دندان نیشم بلی دارم شادیو مسخره بازی میکنم چون وقتی بزرگ شدم فرصت این کارهارا ندارم
الان گفتم 11 سالمه فک کردی یه دختر کوچولوی کیوتم؟*-*
نه/=
163 قدمه اندازه زرافم/= قیافمم گرند فیسع/=
یا گوش من به این کارت ادامه بده
جدی163؟؟؟؟خداوندا مرا محو کن

یا زبانم باز هم چشم(بگو چشمت بی بلا)
بلی البته در شهر ما برای یک دختر این قد عادی است دوستی دارم ککه همسن من است و قد او 170 است و بازهم ادی است
#تهرانی_ها_کتوله_هستند
بی بلا باشد
یا سرخرگ من از خود نا امید گشتم من ریزه میزه ای بیش نیستم
[/quote]

آفرین
یا سیاه رگ من شما تهرانی ها همه کوتاه هستید نگران نباش ولی شهر ما همه مدل و قد بلند هستند Telegh_20
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ▼ گفتگوی آزاد نُسخــہ 380 ▲ - _sehun_ - 01-10-2020، 19:48

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان