امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

▼ گفتگوی آزاد نُسخــہ 380 ▲

(04-10-2020، 22:22)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 22:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 22:20)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 22:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 22:14)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون خیلی بده... اکثرا من بدبخت همینجوری بودم
یبار دوتا کلاس مختلف دعوا کرده بودن روز اخر مدرسه منو کشوندن دفتر ک تو دعوا راه انداختی... تا قبل ازین اتفاق همیشه اروم صحبت میکردم سعی میکردم مودب باشم و این چیزا از بس مامانم گفته بود اینجوری باش 
بعد اون واقعا اعصابم خراب شدو  دادو بیداد کردم تو دفتر بعد ازون دگ الکی بم گیر ندادن کلا حرومی ها میخوان یکیو گیر بیارن بندازن همچیو گردنش

واقعا...
اوه خوب کردی والا مدیرای عقده عی Dodgy
همکلاسیای بیشعورم گفته بودم فاطمه و اسما(دوستم خیلی فابم)رل دارن و پسرا میان جلو در مدرسه ما تو عمرمون حتی یه رلم نداشتیم با این قیافمون/=
بخدا میخواستم همکلاسیامو جر بدم رفیتی کلاس یه دعوای اساسی راه انداختیم

چن سالتونه مگ غصه رل میخورین Telegh_01

من والا پسر نزدیکم شه جرش میدم/=
غص نمیخوریم ولی دوستام خیلی بیشور بودن...

ببینیم و تعریف کنیم...
هرکی بیشتر مقاومت میکنه بیشتر تو دام میفته

(04-10-2020، 22:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 22:19)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 22:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلنا مُد بود سنمونو زیاد میگفتیم که آدم حسابمون کنن  Big Grin
من وقتی اومدم اینجا فک کنم 14 سالم بود.. بعد به همه میگفتم 17
الان اینقدر سنم زیاد شده که فک کنم باید کم تر میگفتم!!!

اره...
من اون بدبختیم ک همیشه راستشو میگه همه جا 
نمدونم چرا تا سن میشنون یهو کل ذهنتیشون تسبت بهش عوض مبشه 
یه دوست دارم گاو به معنا واقعی از لحاظ ذهنی ازم یه سال کوچیکتره بعد او دانشگاه حلو دختره ک میشه میگه من ۲۲ سالمه همه هم باور میکنن...
حالا خودش هیچ ... اونا چ گاوین باور میکنن Telegh_59  

lol ...!!!
اتفاقا درستشم همینه !

درست چی همینه؟

من والا از پسرا کلا یکی دوساله متنفر شدم نمیدونم چرا.....
نه/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ▼ گفتگوی آزاد نُسخــہ 380 ▲ - _sehun_ - 04-10-2020، 22:24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان