امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 20:57)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:47)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار یبار برای همیشه این بحث تموم بشه دگ اینجوری نشه
واگرنه همیشه این بحث اینجا بود بین دو گروها

عزیز! من یه چیزی بگم؟ شما از بی‌تی‌اس بدت میاد، خب بیاد. فکر می‌کنی الکی طرفدار داره، بی‌خوده، به‌دردنخوره، خب فکر کن! باور کن برای کسی مهم نیست اصلا! تو اینجا یقه‌ی خودتو پاره کن بگو من از بی‌تی‌اس متنفرم، طرفدارا طرفداریشونو می‌کنن و فرقی به حالشون نداره که تو چی فکر می‌کنی!
ولی موضوع وقتی جدی می‌شه که یک میای شایعه می‌سازی و متوهم بازی درمیاری، دوم اینکه به یه گروهی از جامعه توهین می‌کنی و هیت می‌دی. اینکه بگی بی‌تی‌اس بده، سلیقه‌ته و مهم نیست. ولی اینکه به گرایش جنسی، دین، نژاد، جنسیت یا چیزای دیگه‌ی ملت توهین کنی اتفاقا خیلی مهمه و قطعا یه عده میان باهات مخالفت می‌کنن، بهت اخطار می‌دن، و توی کشورای دیگه حتی می‌اندازنت زندان به جرم Hate crime! (((: خلاصه که کار زشتیه، الانم توی قرن بیست و یکیم. یکم زیادی دیره برای هموفوبیک بودن. هوووم؟ چیه نظرت؟

۱ من نه بدم میاد از بی تی اس نه خوشم میاد اهنگاشم گوش دادم خوشم نیومده هنونطور ک ممکنه از خیلی از اهنگایی ک من گوش میدم خوشت نیاد 

۲خودت میگی این همه موفقیت ایناش با حرف هیتر خراب نمیشه پس چرا شماها خودتونو جر میدید که اثباتش کنید؟؟

۳این بحث بخاطر نژاد و جنسیت و و و صورت نگرفته پس بحثو نکشون به اونور بحث همیشه تو این سایت بخاطر این بود که یکی میاد مخالف نظر شما به بی تی اس رو میگه 
بعدشم کی اینجا  شایعه سازی کرد؟ پرهام؟ کی هست که بتونه شایعه سازی کنه؟ بعد راه حل درست شما برای جلوگیری از شایعه چیه؟ اینکه مدرک رو کنید و دلیل بیارید؟ یا اینکه بدبختو به فحش بگیرید و محروم و اخطار بدین بش؟
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - Ξrιc logιc - 07-10-2020، 21:03

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان