امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(26-10-2020، 23:34)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2020، 23:27)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا جریان چیه :/

مقدار الکتریسیته ای که از رسانا عبور  را گویند Telegh_07

ازوقتی که با شما اشنا شدم فقط دهنم باز است و درحال خندیدن هستم از بس خندیدم عضلات دستام بی تحرک شدن دیگه دست خودشون نی هم میخندم هم دستامو میزنم تو صورت خودم واقعا عالی بود چقدر که من خندیدم مثل موش افتادم به جون فرش های خونمون بابام 1 هفته هست که داره سم موش میزنه کنار خانه هایمان اما نمیدونه که من با دیدن این صحنه های شما درحال خوردن قالی خانه امان هستم چقدر که من خندیدم انگار گل کشیدم واقعا خوب بود من شب ها قبل از گوشیمو میزنم شارژ منتظر میمونم تا صبح 100 درصد بشه از صبح ساعت 6 شروع میکنم به مطالب طنزامیز تو  دیدن و خندیدن از بس که شیرین و خنده دار هست خیلی گل گفتی عزیزم عالی بود این ساسی که میگه قبل خواب 2 تا شات بزن و بعد بخواب گوه میخوره  . به نظر من ادم باید وقتشو بزاره به صحنه های جذاب تو دیدن و خندیدن دیگه نیازی به دیدن فیلم های محمد امین کریم پور و عرفان رضایی نیست فقط دوست دارم بخندم دوست دارم حتی کلیه هامو بزارم توی برنامه ی دیوار و یه اگهی بنویسم کلیه هایم فروشی است که بیان کلیه هامو بخرن من نت بخرم و بیام به تماشای حرفای تو و بخندم فقط بخندم کلا خیلی بامزه هستی بسیار شیرین است سخنان تو عالی میگی کلا

رامبد جوان رو باید بزنیم سر چوب بندازیم تو گونی ببریم . باید تورو جایگزین کنیم باید بیای بالا و بگی ما چقدر شاااادیم واقعا تو کلا حرف بزنی من خندم میگیره فکر کنم تو پیامبر هستی یا پیغمبر یه همچین چیزایی هستی کلا باهات حال میکنیم بدخواه داشتی ادرس که نه شماره هم که نه چون کاری نمیتونم کنم ولی خب کص ننش کلا ادم باحالی هستی باید تورو ببریم خندوانه . رامبد که میگه ما چقدر باحالیم حرف مفت میگه این که ما چقدر باحالیم رو منظورش تو هست یعنی تو چقدر باحالی کلا تو مارو باحال کردی دوست دارم از این به بعد ساندویچ به دست بشینم به تو بخندم خیلی خوب میگی و اینکه دوست دارم تورو الگو خودم قرار بدم اینکه میگن پیامبر یا همون محمد رو الگو خود قرار بدید بسیار درست میگن ولی توی دلقک بازی من تورو الگو خودم قرار میدم دوست دارم در اینده مثل شما یه دلقک و فان شوم و به فعالیت خودم در شبکه های اجتماعی شروع کنم . لذت میبرم در کنار شما بودن . اگر یه کلاس یا یه پکیج اموزش طنز و جک میزاشتی حتی 1 میلیارد میزاشتی من خودم اولین نفر میخریدم من چرا ؟ کل ایران میخرن اصن چرا کل ایران ؟ کل ادم های در خاور میانه و کلا همه میخرن اره چون واقعا مفید هست حرفات خیلی به دل میشینه
لطفا به ما اموزش دهید  فان بودنو
شما الگو ما هستید در زمینه ی دلقک بازیازوقتی که با شما اشنا شدم فقط دهنم باز است و درحال خندیدن هستم از بس خندیدم عضلات دستام بی تحرک شدن دیگه دست خودشون نی هم میخندم هم دستامو میزنم تو صورت خودم واقعا عالی بود چقدر که من خندیدم مثل موش افتادم به جون فرش های خونمون بابام 1 هفته هست که داره سم موش میزنه کنار خانه هایمان اما نمیدونه که من با دیدن این صحنه های شما درحال خوردن قالی خانه امان هستم چقدر که من خندیدم انگار گل کشیدم واقعا خوب بود من شب ها قبل از گوشیمو میزنم شارژ منتظر میمونم تا صبح 100 درصد بشه از صبح ساعت 6 شروع میکنم به کلیپ های تو  دیدن و خندیدن از بس که شیرین و خنده دار هست خیلی گل گفتی عزیزم عالی بود این ساسی که میگه قبل خواب 2 تا شات بزن و بعد بخواب گوه میخوره  . به نظر من ادم باید وقتشو بزاره به صحنه های جذاب تو دیدن و خندیدن دیگه نیازی به دیدن فیلم های محمد امین کریم پور و عرفان رضایی نیست فقط دوست دارم بخندم دوست دارم حتی کلیه هامو بزارم توی برنامه ی دیوار و یه اگهی بنویسم کلیه هایم فروشی است که بیان کلیه هامو بخرن من نت بخرم و بیام به تماشای حرفای تو و بخندم فقط بخندم کلا خیلی بامزه هستی بسیار شیرین است سخنان تو خیلی بانزس

(اقا من این متنو کامل نخوندم، اگه وسط مسطاش چیزای بدی داره شرمنده -_- فان بود، گفتم بفرستم)
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - جاویدم - 26-10-2020، 23:38

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان