امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دختر دوست پسر چرا؟

(18-05-2021، 9:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش کلاس چندمی؟
من چندتا سوال فقط ازت میپرسم:
1. ما انسانھا از کجا اومدیم؟ اگہ عین ھمہ میگی میمون جھش یافتہ ھستیم اولین میمونا از کجا اومدن؟بعد ی چیز عجیب چرا ی گاو یا الاغ جھش پیدا نمیکنہ بشہ عین انسان
2. اون خدایی کہ ما رو خلق کردہ برای چی خلق کردہ؟ جوابش اینہ کہ خداوند پیامبران رو فرستادہ تا جواب این سوالات رو بدہ بعد ھر پیامبری دین پیامبر قبلی رو کامل میکرد و بر پیروان دین قبلی واجب بود تا از پیامبر جدید اطاعت کنند کہ آخرین پیامبر حضرت محمد (ص) دین اسلام رو آورد کہ آخرین و کاملترین دین ھست
عزیزم ی کسی موبایل رو اختراع میکنہ میگہ آب نریز روش میسوزہ حالا خداوند انسان ھا رو آفرید و یک سری چیز ھا رو حرام کرد مثلا دزدی نکنید ک دلیلش رو خودت میدونی در این باب ھم قضیہ ھمینہ برو از دخترایی ک کات کردن بپرس من یادمہ ی رفیقم سر قضیہ خودکشی کرد
بعد واسم خیلی جالبہ تو میگی پیامبر مال 1000 سال پیش ھست و میشہ زمان دایناسورا بعد میگی ما ایرانیا زرتشتیم کہ میشہ قبل از عیسی مسیح یعنی 2000 سال قبل حالا من ی سوال میپرسم از شما:
چجور میشہ احکام دین زرتشت ک دوبرابر زمان پیامبر ماست تو اجتماعی پنجمت ھست ولی احکام ما اشتباھہ
داداش به کلاس چندم بودن و سن نیس به اون عقل و منطقیه که بفهمی اینا چیزی جز داستان نیست! اینا همه کارای خود ماس که برا هم چرت و پرت ساختیم و میگیم اینا واقعین نه داداش
ما ن میمونیم نه گاو و خر و الاغ ما افریده خداییم!
خو اخه چرا الان نیستشون؟ هان؟ چرا الان نیستن بیان راهنمایی کنن؟تو جواب اینارو بده
بله این درست ولی خدا دوستی با جنس مخالف رو منع نکرده و حرام نکرده.. گفته به هم ناخونک و این غلطا رو نکنید وگرنه یه عشق و علاقه از همینجور جاها بدست میاد تازه اونیم که خودکشی میکنه بی دلیل یا شکست عشقی عقل نداشته نداشته
من نگفتم احکام دین زرتشت رو نوشته گفتم خود کتاب هم تاکید کرده که ما زرتشتیم نه مسلمون پس اینا اگه واقعیتم باشه همش ماله عربستان و مصر و این جور جاهاست اوکی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست دختر دوست پسر چرا؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوست دختر دوست پسر چرا؟ - BIG-DARK - 18-05-2021، 9:22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان