امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دختر دوست پسر چرا؟

-هرکسی هرجوری که دوست داره زندگی کنه، یکی میخواد هفته ای یبار شریک جنسی عوض کنه، اون یکی به ارتباط با حیوونا علاقه داره یکی دیگم با بچه های ۳-۴ ساله. هرچی باشه ما توی قرن ۲۱ زندگی میکنیم ! باید اینو بدونیم که ما فقط میتونیم درباره زندگی خودمون تصمیم بگیریم!
-من بوجود امامان و پیامبر خاتم اعتقادی ندارم، بنطرم اونا وجود نداشتن و افسانه اند. ولی نمیدونم قرآن و نهج البلاغه و صحیفه و صدتا کتاب دیگه ای که منصوب به اونان از کجا اومدن.
-البته اینم بگم که من آریایی اصیل هستم و صاحب پاک ترین نژاد جهان، اصلا چه معنی میده یه آریایی دین خودشو که ۳۰۰۰ سال پیش داشته رو ول کنه و به دین عربا ایمان بیاره؟ ببینید من نمیدونم چرا آمریکایی ها و اروپاییا به دین پیامبری که توی خاورمیانه ظهور کرده ایمان دارن. اصلا بیخیال آمریکا و اروپا که بنظرم صاحب بهترین فرهنگ و تمدنن. ادم نباید بره پی دینی که یجای دیگه ظهور کرده
- شما از کجا میدونید پیامبرا و اماما وجود داشتن؟ مگه دیدید اونارو؟ نخیر! شما از کجا میدونید تسلا و انیشتین نامی وجود داشتن؟ مگه دیدی؟
اینم بگم من حتی فرق پیامبر و امام رو نمیدونم و امام مهدی رو بعنوان آخرین پیامبر میشناسم ولی با این اطلاعات اندکم بازم دارم از دین انتقاد میکنم

---------
اگه به عقاید و باورهای یکی توهین بشه من نادیده نمیگیرمش ! مهم هم نیست عقاید یه مسلمون باشه، مسیحی یا یهودی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، ѕααяeη ، BIG-DARK ، Mohlek ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوست دختر دوست پسر چرا؟ - م‍حمّد - 18-05-2021، 11:52

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان