امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [459]

(25-09-2021، 13:24)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2021، 13:21)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
شوخي ميكنم اينجوري مث سهميه ميشه كه كسي كه بابابزرگش جانبازه سهميه داره اونوخ از رتبه 300 ميشه 4 اين ته نامرديه.-.

مخالف سهمیه هستم اما اقوام درجه یک ، پدر مادر خواهر برادر همسر باید شهید یا جانباز یا ازاده یا مدافع حرم باشن

نو پدربزرگم هس._.
دوست من پدربزرگش جانباز 50% الان اون با سهميه مامانش همسن مامان منه تو دانشگاه ازاد دارم مجـــآني درس ميخونه

(25-09-2021، 13:24)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2021، 13:21)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
شوخي ميكنم اينجوري مث سهميه ميشه كه كسي كه بابابزرگش جانبازه سهميه داره اونوخ از رتبه 300 ميشه 4 اين ته نامرديه.-.

درک خوبی داری رومینا ! آفرین ب تو .. (:
سعی کن همیشه اینطور بمونی .. (:

ممنونم عزيزم*-*
چشم...!

(25-09-2021، 13:27)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2021، 13:24)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم الله رحمان رحيم._.
من ناگت رو تولد ميگيرماماديگه ريسه و كيك واقعا زياديه

حسام چ ربطي به حسين داره لاناتي اخهههه

حسیننننن سهمیه داره دیگههههه
خودش گفت بهمممممم

ناگتتت کیهه

(25-09-2021، 13:23)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالمان ویران شود ، دیوانگان را چه غم است...
حقیقتش اصل استفاده از شبکه های اجتماعی ، زندگی در لحظست ، یعنی لحظه هاتو باید به اشتراک بزاری ..
پیج کاربرای خارجی رو ببین...
حالا ایرانیارو ببین...

اره اتفاقا عکسای اینطوریم خیلی قشنگ تر میشه و اصلا حس و حال بهتری داره

اها خو زود تربگو._.
گربمه مگه نميدوونستي من گربه دارممممممم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط [ SouL ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [459] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 25-09-2021، 13:28

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان