امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تَرین هـــایِ فلشخوری ! ( پسرا )

توجه: این پیام قاقد هرگونه ارزش میباشد

مهربون ترین: @shahid جدا از شوخی مهربون ترینه هااااا دومی نداره
باغیرت ترین: هاننننن؟ آها هیچی ایشونه @gallant#
مغرور ترین: @فرنودِ بن گیومرث اینقد مغرور که هزارتا پیامم واسش بفرستم جواب یکیشون رو هم بم نمیده و درد اینجاست که سین هم میکنه
عاقل ترین: @امیر‌حسین یاد بگیرید ازش
کم حرف ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
√ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . داش یکم بحرف ثواب داره بمولا
پر حرف ترین: کاملا واضحه @Mohlek داعم الآنلاینه
خوش اخلاق ترین: معلومه ک کیه دیگ ایشون @shahid بشدت خوش اخلاااااقق
خونگرم ترین: @τοxικ خونگرم بود این داداشمون اما خیلی اذیتش کردن خداییش گناه داشت
خونسرد ترین: @سهَ‌ند براش مهم نیست که زده کی برده فقط دوس داره باشه
رک ترین: @Prometheus فحشم میخواد بده رک فحش میده لامصب
حسود ترین: @امیر539 خجالت بکش امیر حسادت بده عههههه
فضول ترین: @سهَ‌ند  (از خداتم باشه دارم الکی تگت میکنم  Cool )
پایه ترین: @Mohlek اما نامرد با من پایه نیس سیرابی
خاکی ترین: @Prometheus کافیه بش بزنگی و بش بگی کجایی تا بت بگه: بزار تو حال خودم باشم
شیک پوش ترین: @SABER ایشون یکی از شیک ترین هان طوری که روی تی تاپ مدلش کردند
ساده ترین: @•ДmịrHoSsiŋ• هیچی داش کرم داشتم شما رو تگ کردم به کارت برس
جذاب ترین: @Prometheus یه جن تن من فوق العاده که من بش لقب هرسیس رو دادم =)
تعصبی ترین: معلومه که کیه دیگ @shahid هی تو ، از همه تعصبی ترینییی خاک تو سرتتتتتتت ابلح هیچی سواد نداری عقب مونده با همین تعصباتی که عقب مونده ای دیگه هنوز نمیتونی مساله جبری رو حل کنی
اسکل ترین: سواله براتون؟ ناموصن سواله براتون؟ ن وجدانن؟ ایناش @shahid ایشون اسکل ترین هستند و متاسفانه هنوز که هنوزه نتوستند مساله انتگرال رو حل کنند
بی حس ترین: @سهَ‌ند هیچی نباشه از کولللللل ترین های فلشه و فک کنم به همین خاطر اینقد رفیق داره
متین ترین: @zaghart ایشون بسیار بسیار متین هستند
جسور ترین: @SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ داش پرهاممون هیچجور و با هیچ قیمتی حاضر نیس کنار بکشه
بد اخلاق ترین: @THEDARKNESS حاجی باز نیای پارمون کنی دارم شرررررر میگم ارسالام بره وگرن از تو خوش اخلاق تر کیه اونی چان؟
شیطون ترین: @radinrahmani ایشون بقدری شیطونه که اصلا نمیتونید هیچی از پروفایلشو ببینید
مرموز ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. . . P oo R ! A . . . ایشون رییس ایلومینات فلشخور هستند اما نمیدونیم چرا هنوز که هنوز کاربر سادس چرا؟ آخه چراااا؟
دلبر ترین: @Prometheus ایشون مورد عجیبی هستند طوری که کلاغا هم دارن روش کراش میزنن لامصب دهنت سرویس
فعال ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد.g ایشون بقدری فعالن که هزارتا نام کاربری دارن داش بس کن دیه
تودار ترین: @م‍حمّد اینقدر ایشون تودارن که حتی درخواست دوستی ها رو هم قبول نمیکنن
جدی ترین: @زیگ زاگ لامصبببببب خیلییییی فعالی تو
غمگین ترین: @امیر0012 ایشون داداش امیر539 هستند و بعد من غمگین ترینن چون روزگار بی رحمه
احساساتی ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
B I N A M ایشون احساساتشون رو با سپاس دادناشون نشون میدن و ما خیلی چاکرشونیم
خوشحال ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☪爪尺.山丨几几乇尺☪ هیچکس نفهمید چرا اما الکی خوشحاله طوری که رامبد جواب باید پیشش لنگ بندازه
عجیب ترین: @▪неизвестный▪ نمیشناسمش اما فک کنم از رگ گردن بهم نزدیک تره همش تو خواب میبینمش
شماره نده ترین: @Mohlek ایشون ترس از ترور داره و اصلا شماره نمیده
داشی ترین: @ѕσℓιηα اینقددددد حال میده این داشمون
ورزشکارترین: @Rastiiin یه بوکسور خفنننننن
عین خودم ترین: @bOoOoOy داش احساس مشترک
خانوادگی ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جوکر   و برادر دوقلوش   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جوکر1  
خارجی ترین: @オスイン منم میامممممم خارج داش
پیرترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیوان دربندی(ترافیک) خیلی دوست داریم بمولا
فراموش شده ترین: @ÆMÆշЇÑζ این داداشمون دوس داره تو غربت باشه یه زمانی هم مدیر بوده درخواست دوستی منم رد داده معلومه حوصله نداره
بیکار ترین: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصطفی شاپور داش من کار دارم بیخیخی
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، امیر‌حسین ، Mohlek ، سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Medusa ، ÆMÆշЇÑζ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، τοxικ ، zaghart ، حسین کرمانشاهان

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تَرین هـــایِ فلشخوری ! ( پسرا ) - shahid - 05-10-2021، 9:44

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
  روش هایی موثر در ضایع کردن پسرا
  دخترا بگید کدوم احلاق پسرا بیشتر رو مخه؟؟
Heart دخترا پسرا كدوم خوشگلتره؟♣♣♣سري اول دوم سوم♣♣♣
Biggrin تَرین هـــایِ فلشخوری ! ( دخترا )
Brick برنامه روزانه فلشخوری ها
Android شجرنامه فلشخوری
  فوتبال دخترا و پسرا(بیا تا نباختی)
  از کدوم مدلی؟؟(پسرا بیان بخندن دخترا هم بیان نظر بدن )
  بدو بد. بیا!!!!!!!!!!دخی ها و پسی ها (پسرا) وارد شن!!جمع مختلط حجاب رعایت شود...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان