امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [461]

(05-10-2021، 23:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
من کیپاپر نیستم و آرمیم، نظر غیر منطقی در این باره ندارم.
ولی اینکه همه اعضا همجنسگران یا حتما از ال جی بی تی حمایت میکنن؟
فقط بگم اطلاعاتتون از پایه غلطه.
اینکه فقط فکر میکنین درباره ی امید داشتن به زندگی میخونن و هیچ سبک خاصی استفاده نمیکنن غلطه.
چیزی هست به اسم شیپ که یه چیز سرگرمی بین طرفداران هست که اتفاقا تو هر فندومی هم دیده میشه.چه هالیوود چه بی تی اس چه کیپاپ، که پایه و اساسش مومنتاییه که با کلی ادیت و جلوی دوربین یا حتی چیزهای کاملا عادی که فن ها با اسلو و چیزهای دیگه ازش مومنت در میارن، فن سرویس و فیکشن و...حالا میخواد چه گی شیپ باشه چه استریت شیپ.
من درمورد آیدل های کیپاپ نمیدونم ولی بی تی اس درمورد حمایت خودش از ال جی بی تی صريحا چیزی نگفته و فقط با عمل نشون داده به هر گرایش، سلیقه یا نژادی احترام میزاره. حتی میزان حمایت از طرف هالیوود بیشترم هست و این چیز بدی نیست.
اینکه نوجوون ها همجنسگرا شدن هم کاملا اشتباهه، نسل جدید یاد گرفته برای دوست داشتن افراد خودشو مربوط به "گرایش" که حالا حتما دختر باشه یا پسر نکنه.
البته که گرایش های مختلف داریم ولی تا همین قبل رواج پیدا کردن این قضیه همه محدود به یه انتخاب بودن و میزان مخالفت خیلی بیشتر بود.
البته که هنوزم کسانی هستن که براشون جا نیفتاده و نمیتونن احترام بزارن ولی کسانی که بای استریت یا گی هستن نشانه هایی از بچگی توشون دیده میشه که این گرایش رو دارن
اما خیلیا هم هستن که بعد از درک این قضیه فقط براشون اون "دوست داشتن" مهمه و میپذیرن اینکه عاشق جنس مخالف یا موافق خودت بشی هیچ فرقی نداره.
اینارو نوشتم چون حس میکنم شما منظورتون به فیوی منم هست و خواستم دفاعی کرده باشم
و درمورد اون "چرا همجنس باید تعیین تکلیف بکنه" یا حسادت کنه
شما تصورتون از علاقه حسادت و تعیین تکلیف کردنه؟
حس میکنم باید مطالعه بیشتری رو این زمینه داشته باشین.
من نمیگم همجنسگرایی فقط خوبه
یه همجنسگرا میتونه تجاوز کنه، همینطور که جنس مخالف میتونه
یه همجنسگرا میتونه بازی بده، همینطور که جنس مخالف میتونه
یه همجنسگرا میتونه صادقانه عاشق بشه، همینطور که جنس مخالف میتونه
یه همجنسگرا میتونه بچه دار بشه، همینطور که جنس مخالف میتونه
فرقی بین دختر و پسر گرایش یا هر چیز دیگه ای نیست پس ربطی به حسادت و تعیین تکلیفم نداره
بحث اینه که احترام بذاریم،
همیشه ما یا از این لب بوم میفتیم یا از اونور
یا خیلی سرک میکشیم و دخالت ‌و توهین میکنیم
یا حمایتمون خیلی زیاده و فراموش میکنیم آدمای بدی هم هستن که همجنسگرا یا سیاهپوست باشن و همه یکسانن

پ.ن:تاپیک پاک شد تگت کردم•-•
ببخش اگه زیاد نوشتم خواستم قانع کننده باشه
کسی که خودشو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد kaffe2
اونا احمق نیستن که بدون تحقیق حرف بزنن. این ینی از همه چی خبر دارن و زر...عه چیزه ببخشید حرف میزنن!
چرا احمق نیستن؟ چون بهترین چیز واسه جلب توجه رو پیدا کردن! عین این عقده ای های اینستا!

+ تنها کاری که واسه کسی که خودشو زده به خواب، یه سطل آبه!
که متاسفانه بعد اینکه میگی "باید بیدارت میکردم از زمونه عقب مونده بودی" شعورشونو نشون میدن و فحاشی میکنن kaffe2
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [461] - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 06-10-2021، 8:35

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان