امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(27-09-2022، 9:49)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2022، 10:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آدرس قانون:
هر کس علنا در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا (۷۴)‌ ضربه شلاق محکوم میگردد و در صورتی که مرتکب عملی شود که نفس آن عمل دارای کیفر نمی‌باشد ولی عفت عمومی را جریحه‌دار نماید فقط به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهد شد.
تبصره [جزای نقدی اصلاحی ۱۳۹۹/۱۱/۰۸]- زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند به حبس از ده روز تا دو ماه و یا از ۲/۰۰۰/۰۰۰ تا ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد.
(ماده 638 ، قانون مجازات اسلامی «تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده»)

جهل مرکب و بی اطلاعی از قانون!!!

ما آخر نفهمیدیم
یبار میگید پول ما داره خرج سوریه و لبنان امثال حاج قاسم و سربازای مدافع حرم میشه اعتراض میکنید و فحش کش میکنید مارو بخاطر این!
یبار میگید آقا خودتون میزنید و خودتون هم میکشید و آخرم میگید قهرمان!
دم خروستون رو باور کنیم یا دروغ حضرت حجت تون رو؟!

متاسفانه حضرتعالی یک خط از زندگی شهید سلیمانی رو نه خوندی و نه بلدی و فقط به تمسخر میگیری!
جالبه بدونی پرواز 655 هواپیمای ایرباس از شرکت ایران ایر با شناسه «IR655» تو تاریخ 3 جولای 1988 (12 تیرماه 1367) از تهران به سمت دوبی حرکت میکرد که ناو جنگی وینسنس آمریکا (سی‌جی-۴۹) با شلیک دو موشک ریم-۶۶ (2MR-SM) این هواپیمای مسافر بری ایران رو که 290 نفر سرنشین داشت رو منهدم کردم که توی این پرواز 66 کودک زیر 13 سال قرار داشتند!
درد اینجاست جورج بوش پدر، بعد از این واقعه در سخنرانی خودش به صراحت گفت: «من هیچ‌گاه از طرف ایالات متحده آمریکا عذرخواهی نخواهم کرد. هیچ‌وقت! اهمیتی ندارد حقایق چه باشند.» !!!
عجیبتر از اون ویلیام راجرز «William C. Rogers III» ناخدای ناو وینسنس و کسی که دستور پرتاب موشک رو میده مدال افتخار یا همون لژیون لیاقت رو میگیره!!!

پرچم اتریش میدونی چرا این شکلیه؟ بخاطر اینکه کشور سرباز خودش لئوپولد پنجم رو غرق در خون و با اون وضع میبینه پرچم خودش رو به این شکل در میاره!

اما ما چی؟
قاسم سلیمانی فرمانده نیرو قدس کسی که اربیل عراق و دمشق سوریه و مناطق مختلف این دو کشور رو از دست حکومت وحشی و ظالم داعش نجات داد
کسی که توی سیل پلدختر عید نود و هشت کنار سیل زده مردم بود
کسی که توی زلزله سرپل ذهاب نود و هفت کنار مردم زلزله زده بود
کسی که ناموس مردم ایزدی و مسیحی رو از چنگ شمن نجات داد
کسی که شبانه ترور شد
بعد میگیم آدم خاصی نبوده و خودمون کشتیمش
بعد ترامپ هم بعد از ترور پرو پرو میگه ما زدیم و آخرش هم هالی به هولی! انگار نه انگار سازمان مللی هست!!!

بخدا این گرونی واسه منم هست
منم بخدا نقد دارم به کشور
منم بخدا بعضی جاها مخالفم با کشور
خصوصا در مساله بانک ها
ولی این راهش نیست ...

نظرت چیه یه مناظره زنده داشته باشیم توی یه فضای دیگه در این مورد تا مخاطب ها ما رو قضاوت کنن و صحبت ها و منطقمون بمونه تا تاریخ در مورد ما حکم کنه؟
نه تنها ایشون
هرکسی که حاضره اعلام کنه
والا ما که از خدامونه

عه این قانونشه؟؟
کاش می‌شد ویس بدم
ببین داداچ اگه این قانونه باید برای بچه‌های خودشونم باشه
چن تا از این بچه های آخوند ماخوندارو بهت معرفی کنم ک روسری چادر برداشتن؟؟؟هاااا چنتا؟؟؟؟
میگن بازیگرا و مثلا علی کریمی وطن فروشان رفتن کشور بیگانه
آخه ک...کشا بچه های خودتون عکساشون اومده لخت عکس میزارن
پسر لاریجانی فیلم گرفته بادوس دخترش دارن مشروب میخورم سرود مسخره سلام فرماه رو دارن با مسخره میخونن
ببین تو امثال تو دیگه باید جمع کنین گمشین
اون زنای بیشعوری ک رفتن تظاهرات تا چند وقت پیش سر استادیوم آزادی بود چی بود اسپرت فلفل زدن و خانومارو کتک ، داشتن فش میدادن ب دولت
بعد الان میرن تظاهرات میگن ما از رهبر حمایت میکنیم
اینقد از اون قاتل حمایت کنین ببینم آخر سر ب کجا میرسین
نگا منم ساداتم من کل تبارم سیدن
هی میگن سید علی سیدعلی سیده چون سیده پس آدم درستیه پس فلانه
ن آقا جان سید و غیر سید هیچ فرقی ندارن هممون مثه همیم
دیگه چی میخای بگی؟؟؟دیگه چی داری بگی؟؟
با چی میخای دیگه توجیه کنی؟؟

هممون خدارو قبول داریم
من خودم نماز میخونم قرانم میخونم
کسی با دین مشکل نداره همه ملت با ج ا مشکل دارن
کسی با قرآن و خدا پیغمبر مشکل ندارم همه قبول دارن
حتی اون مسیح علی‌نژاد ک میگن خیانتکاران اونم خدارو قبول داره
با رهبر و نوچه هایش مشکل دارن
الان اینارو ب هرکس میخای ببر نشون بده
من آدرس خونمونم بهت میدم بیام منو ببرن اصن اعدام کنن
هیچ مشکلی ندارم
حرف حق باید زده بشه!

درسته حق با شماست متاسفانه بچه هاشون حتی ظاهری هم از اسلام ندارند و انگار نه انگار که دیوان عدالتی هست و جمهوری ما اسلامی هست!!! وقتی هم ما اعتراض میکنیم با جواب های توهینانه ای مواجه میشیم
نظیر این افراد زیادن نظیر پیاکسو معین شیرازی که متاسفانه پسر آخوند هم هست (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شخص )  کسی که عکسا و حرفای عجیبی در پیجش هست (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که این گوشه ای از اونه ) که حاکی از خیانت ایشونه یا حتی حسن روحانی که در انتخابات نود و هشت عکسای خود دختران بدحجاب رو منتشر کرد (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این عکس ) و گفت من حامی آزادی و حقوق زنان هستم و مشاور و وزیر زن خواهم داشت و به آقای رییسی این نسبت رو داد که اگر اینها رییس جمهور شوند بین زن و مرد دیوار میکشند و حتی بین پیاده رو ها دیوار میشکند!
و در انتخابات خود عکس هایی منتشر کرد (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل این عکس ) و (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این عکس ) و گفت من حامی مردمم
حسن روحانی کسی بود که قعود امام حسن علیه السلام برای توجیه کار های سیاسی خودش تحریف کرد!
حسن روحانی چنین کسی بود که مدرک دکترای خودش رو در خارج از کشور گرفت (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این عکس ) و کسی که صاحب ویلای خفن در مکان های مختلف (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که این یکی از اون ویلاهاس ) و صاحب دریای شخصی در خانه خود (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس )
جالبه بدونی حسن روحانی دخترش در انگلیس تحصیل میکرده و اکثر رجل سیاسی و کابیه ایشون هم چنین وضعیتی داشتند که وقتی تذکر میدادیم میگفتند اشکالش کجاست؟! چه ایرادی داره؟!
اونها با شعار نظام سرمایه داری روی کار اومدن و گفتن ما میخوایم با جهان در ارتباط باشیم و با آمریکا کنار هم باشیم که بعد گند مذاکرات و تاراج کشور و نابودی انرژی هسته ای از این رابطه با دوستان آمریکایی و اروپایی در اومد
عجیبتر از اون مردم با دونستن همه ی اینها باز هم در دوره دوم به ایشون رای دادن!
حالا از خاتمی و هاشمی رفسنجانی و کروبی و اینا دیگه نگیم که خیلییییی طولانی میشه

حال سوال اینجاست:
که آیا چنین آدم هایی اصلا کلمه آخوند بهشون میچسبه و میشه بهشون گفت آخوند؟ اصلا آیا این حرام لقمه ها بویی از اسلام بردند؟ اصلا مسلمان هم میشه به این افراد گفت؟؟؟ امثال اینا توی تاریخ هم زیاده آخوند ها و عالم های درباری که کارشون بدعتگذاری در دین بود مثل یحیی بن اکثم و زهری و ...
مطلب دوم اینکه بچه های اینا مگه ملاکن؟ حضرت نوح که پیغمبر معصوم خداست کار پسرش به کجا میکشه؟

خود لاریجانی جاروکش اینا بود
کسی که واسه ی قانونی کردن کار های غیر قانونی دولت روحانی در یک روز یازده بند مینویسه و نماینده ها هم قبول میکنن! که بعد از اون رهبر طی نامه ای این عملشو توبیخ میکنه

حضرت امیر یه حدیث دارند که میفرمایند:  إنّ الحقَّ لا يُعرَفُ بالرِّجالِ، اعْرِفِ الحقَّ تَعرِفْ أهلَهُ (حقّ به شخصيتها شناخته نمى شود؛ خودِ حقّ را بشناس تا پيروان آن را بشناسى)
حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

اما در خصوص سیدعلی خامنه ای
اول شما بفرمایید که آیا با خود شخص آقای خامنه ای مشکل دارید یا نه با اصل رهبری و ولایت فقیه؟
میشه به ما بگی ایشون چکار کردند؟ یا اینکه ایشون چه ترک فعلی کردند؟
فصل هشتم قانون اساسی در مورد رهبره چند صفحه هم بیشتر نیست در مورد وظایف رهبر و اینجور چیز هاست کلا هم پنج تا اصله
اینارو بخون بعد طبق اون برای ما ثابت کن که خامنه ای چکار کرده یا اینکه چه ترک فعلی کرده
چندتا سوال مطرحه اینه که اگه ایشون کارش اشتباس چرا رسانه های دشمن در پی تخریب ایشون هستند؟ مگه کارش به نفع اینا نیست؟
چرا مدام دنبال این هستند که ایشون رو تخریب کنند و بگن مریضه؟
چرا اشتباهات دولت رو میندازن گردن ایشون؟
پس حتما یه دلیل و غرضی پشت این کار ها هست

همچنین اینکه میگی هممون خدا رو قبول داریم
بعله حرفت درسته چرا که همه خدا باورن حتی شمر و زبیر هم خداباور بودند اما آیا همه خداپرستن؟
اگه مردم خدا رو قبول دارن پس چرا با قصاص و تحریم شراب و دیگر احکام خدا مشکل دارن؟ پس همه خدا رو قبول ندارن
یا اینجور بگم همه خدا رو کامل قبول ندارن
مشکل اینجاست که ما مصداق آیه «نومن به ببعض و نکفر و ببعض» هستیم
خدا رو باور داریم نمیپذیریمش
خدا میگه دروغ نگید دزدی نکنید ربا نخورید ظلم نکنید تجاوز نکنید میگیم خب آره حرف خدا درسته بعد خدا میفرماد قصاص کنید حجاب داشته باشید همجنسگرا نباشید جلوی حرق خدا حرف میزنیم
غافل از اینکه خداوند حکیمه و تمام افعال حکیم دارای حکمته و حتما دلیلی داره ولو اینکه ما ندونیم حکمتش رو

یعنی چی، این چه حرفیه؟ داریم مباحثه میکنیم شما حرفت رو بزن منم حرف خودم رو میزنم
من پیش مرگ سادات
 سپاس شده توسط THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [465] - shahid - 29-09-2022، 14:52

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان