امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(25-09-2022، 16:39)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2022، 14:40)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به کی؟به یه همجنسگرا که اهنگاش هیچ ارزشی نداره؟
باید برگردی به 300 سال پیش و نوع رفتار با اونا تا بفهمی حرفی برای گفتن نیست خانوم

هیچ چیز برای افتخار وجود نداره

یه زمانی با دوربین های سیاه و سفید عکس ها و فیلم های سیاه و سفید از خود،کتاب و منظره اطراف میگرفتن
و به بقیه نشون میدادن و بقیه از اونا خوششون میومد،شد اینستاگرام
یه زمانی با شمع و مهر های پادشاهی نظرات سیاسی و دیپلوماسی کشور ها بر قرار بود،هر کسی نمیتونست نظر سیاسی بده،شد توییتر
یه زمانی حرف ها روی دیوار ها با خط میخی،بعد با کتاب از پوست چرم و خط خوش و تلگراف بیان میشد،شد واتساپ
یه زمانی مردم برای روابط زناشویی پرده هارو میکشیدن و در هارو میبستن تا کسی اونا رو نبینه،مهم عشق بود نه پول،شد سایت ها و رسانه هایی که فقط با وی پی ان باز میشه(:
مغز هارو داغون میکنه.
و حتی،یه زمانی ادم های عوضی توسط نیرو های ارتش تیرباران میشدن،چون افکارشون برای مردم خطر داشت.
یه زمانی در جنگ ها ارتش دو کشور در دو طرف میدان با هم مبارزه میکردن،نه اینکه مردم همدیگه رو با حمله هوایی بمباران کنن.
یه زمانی تربیت بچه ها نقش مهمی در آینده کشور ها داشت،از یه بچه روستایی یه دکتر و مهندس در میومد حالا بیشتر بچه های زیر 13 سال پ*رن میبینن!
فکر میکنی چرا تلاش میکردن ایدئولوژی اعضای انجمن رو تغییر بدم چون فهمیده بودم دشمنای من کین.
حالا دوستایی که کلی تلاش کردم که وارد این کی پاپ و ال جی بی تی این مزخرفات نشن امثال تو به اونا درس آزادی بیان دادن،حالا تف هم کف دست من نمیندازن

اگر داری میگی کلا مشکلت با مدیاست(که چند خط اول حرفات داره همینو میرسونه) واقعا حرفی برای گفتن ندارم، چون هیچ کس نمیتونه انکار کنه که خدمتی که مدیا به انسان کرده هیچی نکرده!! واقعا مثال لازمه؟!
اسیباشم غ ق انکاره ولی قطعا از سودش کمتره

اینکه میگی طرز تفکرات مختلف نباید به مردم معرفی بشه هم مثل اینه که زبون همه رو ببریم که مبادا کسی حرف بد بزنه،
تمام انسان ها عقل دارن و میتونن فکر کنن و سبک زندگی خودشون رو انتخاب کنن ، این اتفاقاتیم که مبینی الان داره تو فضای مجازی میفته و من واقعا به عنوان مشکل میپذیرمش(منظور از اتفاقات، حضور منفی و نادرست یوزر ها توی اینترنت و سوشال مدیاست، مثلا از هر دختر 12 تا 17 سال بپرسی گرایشت چیه به احتمال نود درصد جوابش استریت نیست :/ )
دلیلش اینه که حضور افراد زیر هجده سال در اینترنت باید کنترل شده باشه، حالا یا اینترنت این گروه سنی جدا باشه یا توسط سرپرست کنترل بشه!
وقتی یک فرد زیر هجده سال محتوای بالای هجده سال تولید می کنه قطعا مقصر سوشال مدیا نیست

do you call it freedom?
تو به این میگی ازادی بیان
بهش میگین ازادی
ادمای بچه سالی مثل تو توی خیابون شورش میکنن و به اسم ازادی ماشین پلیس و امبولانس رو اتیش میزنن
به اتوبوسی که زن بچه توش نشسته هم رحم نمیکنن،بعد به این میگی مردم با سبک تفکر خودشون رو داشته باشن
میدونی چرا خدا قرآن رو آفرید،دین عیسی بی نقض بود اما مردم زیادی بودن که بهش اعتقاد نداشتن اون کتاب داشت قانون هم داشت اما اتحاد نداشت
تعداد گناهکاران بیشتر شد برای همین خدا دینی با کتاب و قانون مستحکم و با اتحاد آفرید و اسمش رو گذاشت اسلام
آزادی محدودیت هارو میشکنه و مردم هر کاری از دستشون در میاد.
وای به حال اون جهانی که ادم هاش افکار و تفکرش مثل تو باشه
اون وقت تو هزینه اشتباهت رو خواهی پرداخت

(26-09-2022، 6:39)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2022، 18:47)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این مباحث رو خوندم و فقط می‌خوام یه طرح سوال کنم:

قهرمان ملی قاسم سلیمانی ترور میشه و تشیع جنازه میلیونی ایشون بالاترین لایک دریافت کرده سیزده میلیونه بعد یه دختر قانون کشور رو می‌زاره زیر پا و کشته میشه و بالاترین لایک دریافت کرده از اون پنجاه و دو میلیونه!!!

با عقل جور درمیاد؟

قانون ؟؟
کدوم قانون؟؟
قانونی ک با زور بکنن تو مغزت ، قانونه؟؟
قهرمان ملی؟؟25r30وقتی خودشون زدن کشتنش چیشی قهرمانه؟25r30
برو ببین تو این چند روزی دلار بالا پایین شده !!!
ن نشده ، چ نتیجه ای میگیری ؟؟ این ک خودشون دست کاری میکنن
بدو ببینم بچه قبل حرف زدن یذره فکر کن
اینقددددددد در کون اینا موس موس کنین ک
تهش خواهیم دید با خاک یکسان میشین

Do you have problem?
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [465] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 28-09-2022، 19:38

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان