امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

(24-05-2013، 21:55)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 21:52)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 21:47)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ستاره نامرده به من اخطار داده میگه شماره دادم این دلم میخواد محروم شه

خب بزار فردا صابر ان بشه برو بگو الکی بهم اخطار داده
بگو اگه واقعا شماره دادم بیاد ثابت کنه
همچین گیر3پیچ بده اونوقت دو حالت داره یا دیگه از اون به بعد هیچیکی جرئت اخطار دادنومحروم کردنتو نداره
یا صابر خودش میزنه محروم دائمت میکنه
احتمال گزینه دوم کمتره ولی

اخه راستش دوستم اومده بود خونمون برای اذیتش شمارشو دادم به یه دختره چون ما اصلا اهل دختر بازی نیستیم بعد گفت برام اب بیار رفتم براش اب اواردم دیدم شمارشو داده به ستاره حالا شماره ی منم نبود بهش گفتم گفت عیبی نداره

خو دیگه تقصیر دوستته برو فردا کلی کتکش بزنBig Grin

(24-05-2013، 21:55)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 21:53)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 21:47)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 21:46)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 21:42)☻☺KinG♥emO☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پگول شنگول رفتی؟؟؟؟Undecided

پــــ ن پـــــ

چته؟؟؟؟!

:|

Undecidedاخه نام کاربریتو یکم تغییر دادی خوUndecided
نه هسم داداشBig Grin

ها خواستم کرم بریزم!

اینجوریش کردم!

اون نام کاربریم رو لو ندی بد بختم کنی :|

برو به همه ارسالام سپاس بده تا لو ندم{شوخی}Big Grin

Dodgy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت - pegah-p - 24-05-2013، 21:59

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان