امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

(22-08-2013، 16:42)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:40)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:36)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مامان:ندارم
بابا:ندارم
داداش:ندارم
اجي:دوتا دارم:|
کی خوارته:کرولا هميشه اسمش يادم ميره:|و شيوا
(22-08-2013، 16:37)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرای بزرگم : ندا .... بهار
اهان
(22-08-2013، 16:38)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:35)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بذارین بگم...
مامان : شینا مری
بابا : مشخص نشده
ابجی ها : ندا ... بهار.... سوچلا !!! سوچلا کیه؟
داداش : یکی بود دیگه هیشکی جاشو نمی گیره..
بهار؟هان؟

بهار؟فرزندم؟من تو رو کی اوردم؟

مشکلی نیس

فرزند بیشتر یارانه بیشتر Big Grin 

بیاین بغلم دخی های خوشگلم Big Grin
هان چندتا مامان؟؟؟؟:
(22-08-2013، 16:38)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من  مامان وبابا مي خوامcry girl

دخترم بیا

:bighug:
بابامون کيه؟؟

(22-08-2013، 16:44)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:38)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من  مامان وبابا مي خوامcry girl
بیا فاطمه جان

بیا ئخترم

ندا؟بهار؟

ترشتون نشه دو تا ننه Big Grin
نه ننه گشنمهههههههههههcrying
(22-08-2013، 16:45)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:42)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:40)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:36)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:30)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون مامان منم هست تو ابجیمی ولی من تورو نمی شناسمی کیستی؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مامان توع؟Huh

باشه دخترم Big Grin

یارانه های شما +یارانه ی گلی خوبه خوبه می ارزه
نقل قول: دنبی چرا ارسالمو ویرایش کنم؟
دنبی؟ دنبی کیه؟

چون ازسال منو پاسخ دادی Dodgy

برو دریگه اورین Undecided
دنبی کیه؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنبی و لادنی مامانمن=)

بهار با من مشکلی داری؟:|

خوار چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟DodgyDodgyDodgy

(22-08-2013، 16:42)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهر ندا؟؟ چند تا مامان داری؟

2 تا خواهرمDodgy

نمی شه که...
ولی من یکی دارم
هنو 2 گیرت نیاورده
(22-08-2013، 16:45)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:42)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:40)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:36)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2013، 16:30)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون مامان منم هست تو ابجیمی ولی من تورو نمی شناسمی کیستی؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مامان توع؟Huh

باشه دخترم Big Grin

یارانه های شما +یارانه ی گلی خوبه خوبه می ارزه
نقل قول: دنبی چرا ارسالمو ویرایش کنم؟
دنبی؟ دنبی کیه؟

چون ازسال منو پاسخ دادی Dodgy

برو دریگه اورین Undecided
دنبی کیه؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنبی و لادنی مامانمن=)

بهار با من مشکلی داری؟:|

خوار چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟DodgyDodgyDodgy

(22-08-2013، 16:42)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهر ندا؟؟ چند تا مامان داری؟

2 تا خواهرمDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگریه خواهر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ - gholnar - 22-08-2013، 16:47

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان