امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘

(25-08-2013، 8:43)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 8:40)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچـــــــــه هـــــــآ من فعلا میرم

خــــــدافظی

بــــآی بـــ×ـــآی

(25-08-2013، 8:39)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 8:35)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 8:33)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام صبایی چطوری تو؟

سیلام دوست عـــزیز آلزایمر داشتی ولی دیگه نداریBig Grin

به جونه تو دروغ نگم یه دو قیقه فکر کردم اسمت یادم اومد Big GrinBig GrinBig Grin

لازم نی باور کنم مطمئنم

ها؟

کجا داری میری؟خب همینطوری کممیای که ادم اسمت یادش میرهBig GrinBig Grin

(25-08-2013، 8:43)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 8:37)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 8:35)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 8:33)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهر...

اجی دخترمو دیروز شوهر دادم یه اعلام عمومی کردم همه پا پیش گذاشتن آخر دادمش به سوشیانت خودت که در جریان هستیBig GrinBig Grin

سوشيسشسشسانت
ديگه کيهo____O

اس اس دیگه همون نویسنده هه!

نیایش جان عزیزم هنوز عروسی نگرفتیم اصن عروس دوماد با هم حرف نزدن من واسطم بینشون فلا که دخترم مسافرته برگرده خبرتون میکنم یه 3روز دیگه احتمالا

من کيه دوماد ميشم؟Big Grin

خبرت فاطمه
اگه شوور میخوای بگو همه بچه اجیات شوررکردن

نیایش جان همین جا احتمالا نسخه 40 گفتگو میشه
[/quote]

من خیلی میام وختی من میام تو نیسی
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ~JaSmIn~ - 25-08-2013، 8:46

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان