امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "

(04-09-2013، 17:48)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2013، 17:46)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2013، 17:38)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2013، 17:36)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه آخه بمونم که چی بشهUndecided

ببخشید
بمون تو چشام زل بزن بگو ببینم چه مرگته چی شده؟
عاشق که میشوی مثل زلیخا باش اینقدر رسواشو تا خداپادرمیانی کند...
برام توضیح بده کامل
من خیلی دوسش داشتم اونم دوسش داشت،اون قبلا یه دخترو دوست داشت که اون دختره ولش کرده بود،همین امروز گفت بیا این سایته منم رفتم دیدم اسمه صاحب آکانته مهسا بود اسمه عشق قبلیه اونم مهسا بودش.اولش با خودم گفتم این مهسا یعنی کی میتونه باشه؟
که یاده این افتادم که بهم گفته بود یه عشق داشت که اسمش مهسا بود.برگشتم بهش گفتم تو دلت هنوز پیشه مهساس؟گفت نه مهسا دیگه برایه من مرده تا اینکه دیدم یه پیام اشتباهی به من داده بود پیامشم این بود که دلم برات تنگ شده مهسا میدونی یاده چی افتادم؟یاده اونروزی که این آکانتو برات ساختم ولی تو فرداش رفتی

فکر کن .... فکر کن که کسی که اینقدر دوسش داشتی اینکارو باهات بکنه
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ " - Ƒαкє ѕмιƖє - 04-09-2013، 17:55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان