امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "

نقل قول: سپاس فراوان
ولی اینکه فقط یه دونش لینک دانلود داشت"گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "
هان!؟ دو تای بالایی جدیداش هست! من ازمایش نکردم چون دانلود نمی کنم موزیک ویدیو هاشو. mp3 کار میکنیم. نامشون رو که اون جا نوشته توی گوگل جستجو کن پیدا میکنی لینک درستش رو.

نقل قول: همون کِرمواِاِاِ"گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ " "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "
آره"گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "

نقل قول: اشخال خب ماله منو تند زده بود یادش رفته بود"گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ " "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "

منم دلم میخواست احساس یه کمبود داشتم "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ " "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "
خوبه خودت میگی!

نقل قول: اون مِهدی کِثآفَتِ بیشعور هیچوَخت دیه نِمیآد گور به گور نَشه اللهی .. "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "
مهدی!؟ عاشقشی؟! خخخخ

نقل قول: 2afm دوست دُختَر نَدآره خودِش قَسَم خورد .. "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ "
آره من توی گفتگوش با یه شبکه شنیدم از دهن خودش که گفت چند ساله دوست دختر نداره و این آهنگا برای فرد خاصی نیست و فقط سبکشه!
نقل قول: توجه کردی؟
2afm و تتلو تو عالم رفاقت کورس گذاشتن ببینن دوست دختر کدومش ..... تره
نه واوا! Exclamation
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط M.K.N ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: "گــفـتـــــــــــگـوے آزاد نــــُسخه چـــِهلُ ســـِ " - FARID.SHOMPET - 04-09-2013، 20:43

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان