امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عرب ها خوزستان کیستند و از کجا آمده اند؟؟؟؟

Big Grin 
دوست عزیز،من معتقد هستم که شایسته نیست تحت هیچ شرایطی اشتباه هر چند بزرگ یا کوچک یک نسل رو به پای نسل های بعد از خودش گذاشت.به این معنا که حتی اگر حقیقتا تحریفاتی در زبان و فرهنگ یک جامعه ایجاد شده باشه،این امر کاملا به گذشته مربوط می شه و نسل اعراب امروز هیچ دخالتی در بروز این مسئله ندارن و نداشتن.در درجه ی اول،همه ی اون ها انسان هستن و غالبا متمایل به پیشرفت و برخورداری از حداکثر حقوق اجتماعی و آموزشی و.. و ضمنا هیچ انتخابی هم در ارتباط با زمان و مکانی که در اون زندگی می کنن نداشتن.بر فرض مثال،اگر شما برای کار یا تفریح به یکی از کشور های عربی،اروپایی یا آمریکایی سفر کنید و تصادفا از یکی از اشخاص بومی بشنوید که از وجود شما در او کشور اظهار نارضایتی می کنن ناخودآگاه احساس نمی کنید که به شخصیت و نژاد شما توهین شده؟به احتمال 99 درصد همچین احساسی در شما به وجود میاد.اما زمانی که خود شما به شخصیت هموطن خودتون احترام نگذارید،نمی تونید انتظار احترام متقابل هم داشته باشید.

و در درجه ی دوم،پیشنهاد می کنم به خاطر داشته باشید که یک تمدن و تاریخ هر چند غنی و طولانی و با محتوا فقط و فقط زمانی ارزش تکریم و افتخار رو داره که فرهنگ غنی،درست و مسالمت جویانه ای رو برای آیندگانش به ارمغان بیاره.در عظمت این تمدن هیچ شکی نیست.اما تاریخ همان طور که از اسمش پیداشت،متعلق به گذشته است و زمانی که کسی در زمان حال حرفی برای گفتن نداشته باشه اجبارا به افسوس خوردن درباره ی تاریخ روی میاره.پس سعی کنید که به ثمره ی فرهنگ خودتون افتخار کنید . نه صرفا به کشورگشایی هاش.
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط моои

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: عرب ها خوزستان کیستند و از کجا آمده اند؟؟؟؟ - N.J - 08-11-2017، 23:29

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان