امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چـع جوریــ بآش آشنـآ شُدیـــــ؟؟؟ :)))

شاهین نجفی:
تا قبل از آشنایی با شاهین تقریبن هیچی جز سنتی گوش نمی دادم! پاپ م اگه گوش میدادم خواننده های قدیمی رو فقط گوش میکردم. سال 90 آلبوم فوق العاده هیچ هیچ هیچ اومد. من که با اینجور فضاها اصلا میونه یی نداشتم به خاطر دوستام که خیلی تو نخش بودن گفتم گوش کنم ببینم این دری وریا چیه ملت گوش میدن Smile با پیش داوری بدی آلبومو گرفتم و اول ترک "ناگهان" رو گوش کردم چون شعرشو دوستام بیشتر زمزمه میکردن اول از این شروع کردم. به طرز عجیبی خوشم اومد. تو اون لحظات خودمو نمیشناختم اصلن! Shy بعد گفتم حالا این استثنا بود ترکای دیگرو گوش کردم به طرز معجزه آسایی از همه شون خوشم اومد که هیچی بعضیاشو روزی 20 دفه گوش میکردم! شاهین باعث شد رغبت کنم سبکا و خواننده های دیگه ییم گوش کنم! بعد تصمیم گرفتم ببینم رپ چجوریه! از رپای خود شاهین شورو کردم پارتی سیاسی و چیز و ... متوجه شدم رپ م میتونه راضیم کنه! البته قبل شاهین از رپ زدبازی یه چن تایی گوش کرده بودم ولی خوشم نیومده بود یا بهتر بگم اصلن توجه نمیکردم! الان اوضاعی شده که برای شنیدن کارای شاهین کوچکترین مکثی نمیکنم!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، RєƖαx gнσѕт ، Son of anarchy ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Nυмв
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چـع جوریــ بآش آشنـآ شُدیـــــ؟؟؟ :))) - Hitchcock - 19-08-2014، 21:44

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان