اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این دختر واقعی است یا عروسک ؟! +تصاویر

Rainbow 
تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به یک دختر 16 ساله اوکراینی به نام " لولیتا ریچی " است. او مدعی است بدون هرگونه عمل جراحی قیافه اش شبیه عروسک هاست. وی میگوید تنها از لنزهای تماسی استفاده میکند تا چشم های درشت تری داشته باشد. نکته جالب اینجاست که او مدعی است حتی از رژیم های لاغری استفاده نمیکند و کمر باریکش کاملا طبیعی است.

وی اکنون دانش آموز دبیرستانی است و در ترکمنستان ساکن است ، او میگوید بیش از هر شخص دیگری در دنیا به عروسک ها شباهت دارد. وی می افزاید : در کودکی بیشتر شبیه پسرها بودم و با آنها بیرون از خانه بازی میکردم ، هرگز به یاد ندارم که عروسک بازی کرده باشم. از یک سال پیش احساس کردم شبیه عروسک ها هستم و تشویق دیگران باعث شد تا همانند عروسک ها لباس پوشیده و آرایش کنم. او در فضای مجازی روسیه طرفداران بیشماری دارد.

پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، دریا+17 ، عذرا 79 ، ɱɪɾʌʛє ، ملاهت ، جیگیل ، مرضیه 79 ، fakhte ، ຖēŞค๑໓ ، sd17 ، فاطمه2013 ، bita2000 ، Nυмв ، mfbn ، gole_pazhmorde ، سایه22 ، Alone little Girl ، an idiot ، [χσℓσνєѕтєя] ، nafas1999 ، فرانه ، saba 3 ، خخخخ ، Cute+Girl ، kimia kimia1378 ، zaz ، dark heart ، tak dokhie eblis ، ***Z.E*** ، _Ovver_ ، پرنسس ارزوها ، الهه 1379 ، Frozen Girl ، OnLy-HiDdEn ، باران20 ، دیوونم میفهمی ؟ ، دختر کره ای ، G*O*H*A*R ، shantia3 ، rezaak ، مهردخت ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، par mi da ، sev sevil ، ستاره مشرق زمین ، ~~SARA:HIVA~~ ، anti love ، ♥BAILANDO♥ ، Sara2014 ، Aesthetic ، sara1100 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ZAHRAKHANOOOOM ، Key Armin ، بیتا****** ، narges 021 ، Sadaf 2014 ، رونیتا ، mohsen30man ، Roooya ، یاشگین ، علی جوکر ، مگان ، Brooklyn Baby ، D.I.Z.E.R.E ، نشاط خانم ، Archangelg!le ، f-ghaemi ، $yamna$ ، PįŋK ĞįŘł ، mohammad1254 ، shawkila ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
این دختر واقعی است یا عروسک ؟! +تصاویر - ❤R@TA❤ - 21-08-2014، 15:41

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های یک عاشق واقعی !
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  تست گرایش اصل ( واقعی )
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  عشق واقعی چیه<بیا تو جوابت مهمه>
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
Shocked عکس واقعی لیلی و مجنون در فرانسه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان